Uzun Hırka Modelleri

En güzel, yeni sezon uzun hırka modelleri. Birbirinden şık hırkalardan en güzel örnekleri sayfamızda inceleyebilirsiniz…

Daha çok bahar aylarında hanımların montlarını rafa kaldırdıktan sonra uzun hırka modellerinin kullanılmaya başlaması da dolaplarımızın olmazsa olmazları arasında yerlerini almaya başlamıştır. Bu sezon uzun hırka modellerinde daha çok geleneksel çizgilerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda hırkalardaki renk cümbüşü de oldukça hoş bir hava vermektedir. Siyah, krem ve beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu hırka modellerinde canlı renkler de oldukça fazladır. Bahar aylarında kullanılacak olan uzun hırka modellerine baktığımızda renkli desenlerden oluşan uzun hırka modelleri daha çok etek ve pantolon modelleri ile oldukça şık durmaktadır.

Bahar aylarında uzun hırka modelini tercih eden bayanlar aynı zamanda hırkaların modelleri karşısında da oldukça farklı modellerle karşılaşmaktadır. Düz ve uzun hırka modelleri karşımıza çıktığı gibi aynı zamanda yarasa kollu olan hırka modelleri de çoğunluktadır. Bahar aylarında hanımlar uzun hırka modelini daha çok tayt ile kombinlemektedir. Mağazaların vitrinlerinde daha çok bir taytın üzerine tişört üzerinde de uzun hırka modelleri göreceğiz. Uzun hırka modellerine baktığımızda karşımıza çıkan modeller arasında kol kısımları dökümlü olan salaş modelleri görüyoruz. Şık olmak adına bayanlar uzun hırkayı topuklu ayakkabı ve çizme ile de kombinleyebilirler. Uzun hırka modellerinde karşımıza çıkan kemer detayı kimi modellerde şıklığı artırırken kimi modeller de ise daha klasik bir hava vermektedir. Kemerler sizin tercihinize göre değişiklik göstermektedir. Özellikle ince deri kemerleri uzun hırka modellerinde kullanabilirsiniz.

Yeni sezonda uzun hırka modelleri ile karşınızdayız. Sitemizin resim galerisinden uzun hırka modellerini inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git