Topuk Dikeni Terliği

Topuk dikeni için terlik önerileri. Topuk dikeni tedavisinde ve egzersizlerinde kullanabileceğiniz Ladyfalcon ve Mrfalcon terliklerinin özellikleri…

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere topuk dikeni rahatsızlığına yakalanan arkadaşlar için özel geliştirilen topuk dikeni terliği hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Ortopedi uzmanlarının bir araya gelerek tasarlamış oldukları bu terlikler silikon destekli olup deriden üretilmektedir. Topuk dikeni hastaları için geliştirilen bu terlikler doğru yerden alındıkları takdirde sizleri çok rahat ettirebilir.

Size Falcon marka topuk dikeni terliğinden biraz bahsedeyim. Öncelik bu terlik topuk dikeni rahatsızlığı olan hastalar için özel üretilmiştir. Hakiki deri olduğu için yumuşaktır ve topuğu kesinlikle rahatsız etmez. Aynı zaman ortopedik olan bu terliğin topuk bölümü silikon ile yapılmıştır. Topuğun yüksekliği ise yaklaşık 4.5 cm civarındadır. 36 numara ile 40 numara arası terlik giyen bayanlar çok kolayca bu terliği satın alabilirler. Bu numaralar da seri üretim söz konusudur. Poliüretan taban ile üretilen topuk dikeni terliği aynı zamanda antibakteriyel ve hijyenik olma özelliğine sahiptir. Yürürken kaygan zeminlerde kolay kolay kaymaz ve ayağınıza zarar vermez.

Falcon topuk dikeni terlikleri ayakları hassas olan ya da topuk dikeni rahatsızlığı olan kişiler kullanabilir. Ayağında rahatsızlığı olan ve ortopedik terlik kullanmak isteyen kişilerde bu terlikleri kullanabilirler.

Bu terliklere sahip olduğunuzda ıslatmamaya özen gösterin. Bu terliklerle kesinlikle havuza ya da denize girmeyin. Terlik özelliğini kaybedebilir. Eğer terliğiniz ıslandıysa kuru bir bez ile düzgünce silin. Herhangi bir ısıtıcı yanına koymayın. Bu ısıtıcılar kalorifer ya da soba olabilir. Bunların yanında terliğini bırakarak kurutmaya çalışmayın. Çamaşır makinesi ile bu terlikleri kesinlikle yıkamayın.

Size bilgicik.net olarak önermiş olduğum modeller Ladyfalcon ve Mr.falcon topuk dikeni terliklerdir. Bir tanıdığım kullanmakta ve gayet memnun. Tabii diğer markaları da deneyebilirsiniz. Bu sizlere kalmış bir şey. Zaten topuk dikeni terliği kullananlar bu markaları bilirler.

Başka bir yazımızda daha görüşmek üzere bol sağlıklı günler dilerim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git