Takı Setleri

Takı Setleri
Özellikle düğünlerin yaklaşmasıyla beraber yaşanan heyecan bir kat daha artarken, hazırlıklar da son gaz devam etmektedir. Damadın ailesi ve damat aracılığı ile gelinlerine alınacak olan takı setlerinin en güzellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Düğünlerin ve nişanların olmazsa olmazlarından olan altın takı setlerinin önemi geleneklerimizde çoktur. Aynı zamanda sevgilinize ve eşinize de alabileceğiniz en güzel ve en nadide hediyelerden birisi de takı setleridir. Her zaman şıklığı ve zarafeti ile ön plana çıkan bir yapıya sahip olan altın set modelleri, göze güzel gelmesinin yanında etkileyici olmasıyla da önemlidir.

Altın seti dendiği zaman içerisine kolye, küpe ve bileklik girmektedir ve bunların fiyatları işçiliğine göre ve kullanılan altının türüne göre önem kazanmaktadır. Takı seti alırken çok ince yapıdaki kolye zincirlerini tercih ederken sağlamlığı önemlidir. Aynı zamanda çizik olan ve kararma olan ürünleri tercih etmenizi tavsiye etmeyiz. Almış olduğunuz takı seti modellerinde yer alan taşlı modellerdeki taşların duruşu ve sağlamlığı da önemlidir.

Altın takı setlerinde Atasay takı seti modellerinde her zaman incelik ve sadeliği amaçlayan tasarımlar göz doldurmaktadır. Sarı altın ve beyaz altının taşımış olduğu zarafeti modellerde görebilirsiniz. Aynı zamanda sarı altın kullanılarak ve taş süslemelerinin yer aldığı model de gösterişli olması yönünden tercih sebebi olmaktadır.

Altın takı seti olarak Aris altın takı setleri de çok güzel tasarımlar yer almaktadır. Özellikle beyaz altının yer aldığı tasarımlar oldukça güzel ve şıktır. Gösterişli tasarımları sevmiyorsanız ve sadeliğin yanında şıklığı da sevenler için Aris takı setleri tam size göredir. Hem spor modeller de bulunmaktadır. Aris zümrüt yeşili altın modelleri de hem modern hem de şık olması yönünden bayanlar aracılığı ile çok beğenilmektedir. Tasarım inceliği hâkim olan modellerde tercih sebebi olmaktadır. Yeşil zümrüt rengi beyaz altın ile son derece güzel gözükmektedir.

En güzel günlerde kullanacağınız ve sevdiğiniz bayana hediye edeceğiniz en güzel takı seti modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Özel günlerde de hediye olarak alabileceğiniz en güzel modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. İyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. En güzel günler sizinle olsun. Hoşça kalın.

Takı Setleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git