Survivor Ünlüler Gönüllüler 2014

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2014
8 Mart 2014 tarihinde eklendi, 129 kez okundu.

Survivor Ünlüler 2014 kimler var? Kimler elenecek? Survivor Gönüllüler 2014 kimler var? Kimler elendi…

Yeni sezonda Star tv ekranlarında ilgiyle izlenen Survivor yarışması Acun Ilıcalı tarafınca yapılmaktadır. Yeni yarışma yine Dominik cumhuriyetinde çekilmektedir. Survivor ünlüler Gönüllüler yarışma programı 2 Mart 2014 tarihinde Pazar akşamı saat 20.00’da başlamıştır. Yarışmanın daha önceki sezonda olduğu gibi yeniden ünlüler ve gönüllüler arasında olması da merak uyandırmaktadır. Zaman içerisinde yarışmacılar arasında çekişmeler, rekabet ve tartışmaları da izleyeceğiz. Yarışmada yaşananlar ve dokunulmazlık oyunlarıyla çeşitli ödüller kazanmaları da yarışmaya heyecan katmaktadır.

Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları kimlerdir, ne iş yaparlar ve sloganları nedir bunlar hakkında merak edilenleri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Survivor 2014 Ünlüler

Survivor Akın Saatçi Kimdir
1982 senesinde Londra’da dünyaya gelmiş olan Akın Saatçi, Boğaziçi Üniversitesinden mezun olmuştur. Pilates eğitmenliği de gerçekleştirmektedir. Oyuncu manken olarak tanınmaktadır. Kuzey Rüzgârı adlı dizide rol almasının yanında, Adanalı dizisinde de oynamıştır.

Survivor Ahmet Dursun Kimdir
1978 senesinde Almanya’da dünyaya gelmiş olan Ahmet Dursun futbolcu olarak tanınmaktadır. 1996 ve 1997 senesinde SG Wattenscheid takımında spor hayatına başlamıştır. Daha sonra Kocaelispor’da oynana futbolcu genç milli takımda oynamıştır. Beşiktaş’ta da spor hayatına devam etmiştir. Çeşitli takımlarda da oynamıştır.

Survivor Duygu Bal Kimdir
1987 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Duygu Bal, Voleybolcu olarak tanınmaktadır. Orta oyunculuk olarak görev yapan Bal, milli formayı da çok kez giyen başarılı bir sporcudur. 2011–2012 sezonunda Fenerbahçe takımında oynamıştır.

Survivor Eda Özerkan Kimdir
1984 senesinde Adana’da doğan resim ve dans eğitimi de alan başarılı bir oyuncudur. Firar, Adanalı, Aşk-ı Memnu, Cennet Mahallesi dizilerinde rol almıştır. Bunların yakında kimi ödül törenlerinde sunuculuk yapan başarılı oyuncu aynı zamanda çeşitli kliplerde de boy göstermiştir.

Survivor Gökhan Keser Kimdir
1987 senesinde İzmir’de doğan Keser, model olarak tanınmaktadır. Oyunculuk eğitimi de alan modelimiz aynı zamanda oldukça başarılı bir kişi olarak da tanınmaktadır. Gökhan Keser’in geniş hayran kitlelerine tanınması Selena dizisi ile olmuştur. Aynı zamanda şan eğitimi de alarak bazı sanatçılara vokallik yapmıştır.

Survivor İsmail Baki Kimdir
1977 senesinde İstanbul’da doğan İsmail Baki üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Kemal Sunal’ın Şaban tiplemesiyle tanınmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Baki çeşitli kanallarda komedi programı da yapmıştır.

Survivor Merve Aydın Kimdir
1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan ENKA spor kulübünün başarılı sporcularındadır. Atletizm şampiyonası bayanlar dalında birçok ödülü bulunmaktadır. Sakatlandığı halde yarışı tamamlamak adına gösterdiği çaba sayesinde de uzun süre adından söz ettirmiş başarılı bir sporcudur.

Survivor Serenay Aktaş Kimdir
1993 senesinde İstanbul’da doğan hem futbolcu hem de başarılı bir oyuncudur. Kanıt, alemin Kralı, Yahşi Cazibe dizilerinde de rol almış bir kişidir.

Survivor Tolga Karel Kimdir
1978 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan evli ve bir çocuk babasıdır. Gösteri sanatı alanında ve drama dallarında eğitim alan Karel, sinema ve tiyatro eleştirmenliği de gerçekleştirmektedir. Birçok ünlü sanatçının albümleri için şarkı sözü yazarlığı ve besteciliği de yapmıştır. Yaprak dökümü, evdeki yabancı, ödünç hayat gibi çeşitli dizilerde de rol alan başarılı bir oyuncudur.

Survivor 2014 Gönüllüler

Survivor Berna Sibel Kimdir
1990 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Berna Sibel, yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı dans gösterisiyle adını Türkiye’ye duyurmuştur. Jimnastik ve dans eğitmenliği de gerçekleştirmektedir.

Survivor Samanta Emisa Kimdir
1986 senesinde Gana’da dünyaya gelmiş olan Emisa Türkiye’de öğrenci olarak yaşamını sürdürmektedir. Aynı zamanda sunuculuk da gerçekleştirmektedir.

Survivor Ekrem Toroman Kimdir
1982 senesinde dünyaya gelen Toroman İstanbul’da büfe işleticiliği gerçekleştirmektedir.

Survivor Ertunga Kimdir
1959 senesinde dünyaya gelmiş olan Ertunga tarım ve hayvancılıkla uğraşmasının yanında Amerika’da fitness eğitmenliği de yapmıştır.

Survivor Mert Palavaroğlu Kimdir
1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. TRT okul kanalında kelime çengeli adlı yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır. Spor kulübü antrenörlüğü yanında çeşitli seslendirmeler de yapmıştır.

Survivor Müge Üzel Kimdir
1988 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kültür Üniversitesinde eğitim aldıktan sonra 35 bin takipçisiyle instagramda paylaşmış olduğu fotoğraflarla tanınmaktadır.

Survivor Sahra Kimdir
1991 senesinde dünyaya gelen Sahra, Fenerbahçe’de ki kariyerinin yanı sıra modellik de gerçekleştirmektedir. Best of model yarışmasında 3. olmuştur.

Survivor Turabi Çamkıran Kimdir
1986 senesinde Mersin’de doğan Turabi, Benile Dans eder misin adlı yarışma programında adını duyurmuştur. Son olarak da yetenek sizsiniz Türkiye adlı yarışma programına katılmıştır.

Survivor Yiğit Kimdir
1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Yiğit, uzun yıllar futbol oynamıştr. Crossfit alanında da antrenörlük yapmıştır.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2014

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2014

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git