Saray Halı Modelleri

Saray Halı Modelleri
2013 Saray halı modelleri, Saray halı yolluk modelleri, Saray halı kataloğu, Saray halı fiyat listesi ve Saray halı online satış hakkında bilgiler edinebilirsiniz…

Önceki yazılarımızda halı modelleri hakkında genel bilgiler, Kaşmir halı modelleri ve Koyunlu halı modellerini tanıtmıştık. Bu yazımızda ise yine dev halı markalarından bir tanesi olan Saray halı hakkında bilgiler sunup 2013 yılı en yeni halı modellerini resim galerimizde sizlere sunmaya çalışacağız. Öncelikle Saray halının geçmişine bir göz atalım. 1972 yılında kurulan bu dev marka Türkiye’de halı sektöründe liderliğe oynamıştır. Üretim kapasitesinin yanında kullanmış olduğu modern teknoloji ile ürettiği halılar ile Türkiye’nin halı sektöründe en güçlü kurumlarından biri haline gelmiştir. Halı dışında turizm, tarım ve hayvancılık alanlarında da girişimlerde bulunan Saray halı bünyesinde 2.500 üzerinde personel çalıştırmaktadır. Saray halı üretmiş olduğu halıları dünyanın birçok ülkesine ihracat etmektedir. Elli’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Saray halı prensip olarak kaliteyi, dekoratif ve orijinal tasarımları benimsemiş her zaman teknolojisini yenileyerek insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilecek bir hedef doğrultusunda yol almaktadır.

Saray halı birçok değişik model üretmiştir ve bu modellerden en güzellerini sizler için sitemizde tanıtmaya çalışacağız. Saray halının üretmiş olduğu ve piyasaya satışa sunduğu tüm modelleri incelemek isterseniz “www.sarayhali.com.tr” adlı resmi web sitesine girmeniz yeterli. Siteye girdiğimiz zaman sol tarafta “modeller” şeklinde bir menü var. Bu menülerden en üst kısımda bulunan yerden direk halı kategorilerini seçebiliyoruz. Hemen altında bulunan alanda ise halı renkleri var, eğer mobilya renginize veya kafanızda belirlediğiniz bir renge göre uygun bir halı arıyorsanız 2. seçeneği kullanmanızda fayda var. 3. seçenekte ise desenlere göre halı çeşitleri var, bu bölümden desen seçerek halılara göz atabilirsiniz. En alttaki seçenekte yani 4. seçenekte model numarasına göre halılar listeleniyor. Örneğin bir halının model numarasını biliyorsanız bu bölümden model noyu seçerek direk aradığınız halıyı bulabilirsiniz. Bu menü dışında yine üst kısımda bazı menüler bulunmaktadır. En sağda bulunan iletişim menüsünden Saray halının telefon numaralarına ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satış noktaları bölümünden ise Saray halının satıldığı mağazaları bulabilirsiniz.

Aşağıda bulunan resim galerimizde Saray halının en güzel ve en çok tercih edilen modellerini inceleyebilirsiniz.

Saray Halı Modelleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git