Sanat Halı Modelleri

Sanat Halı yeni sezon ürünleri. Sanat halı modelleri ve fiyatları hakkında bilgilerin yer aldığı haberimiz…

Türkiye’de belki de yurt dışına en fazla halı ihracatı yapan firmalardan bir tanesidir Sanat Halı. 1985 senesinde kurulan bu marka günümüze dek üretmiş olduğu halılar da gerek dekor gerekse kaliteyi ön planda tutmuştur. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başaran Sanat Halı günümüzde de üretmiş olduğu halı modelleri ile kalitesini ispatlamıştır.

Tam 50bin metrekare bir alanda üretim yapan Sanat Halı yıllardır faaliyet gösteren bir firmadır. Her yıl yeni ürünleri ile karşımıza çıkarak beğenimizi kazanmıştır. Yeni sezonda da ürettiği halı modelleri oldukça şık ve gösterişli. Bu modeller evimize hava katacak ve ev dekorumuzun hoş görünmesinde büyük bir rol oynayacak.

Sanat Halı ürünlerinden en seçme ve en beğenilen yeni sezon halı modellerini resim galerimizde sizler için yayınladık. Sanat Halı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, bölge bayilerini, satış noktalarını görmek için “sanathali.com” adresine de girebilirsiniz. Ayrıca resmi sitesinde dijital halı kataloğu da bulunmaktadır. E-Dergi şeklinde yapılan bu kataloğu inceleyebilirsiniz. Sanat halı fiyatlarını da site üzerinden öğrenebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git