Portmanto Modelleri

Portmanto Modelleri
2013 yılı en güzel Portmanto modellerini sitemizde bulunan resim galerimizde inceleyebilir ve Portmanto modelleri hakkında çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz…

Kapıdan il içeriye girdiğiniz zaman gözünüz ilk onu aramaktadır ve oldukça şık tasarımları ile evlerin unutulmuş köşelerinin baş aksesuarı konumunda olan portmantolar ve askılıklar bir ev için oldukça gereklidir ve önemlidir. Dışarıdan evimize ilk gelen kişinin dikkatini çeken ve kapıdan içeriye ilk girildiği zaman aranan ve fark edilen dekorasyon öğesi olarak bilinen üründür. Portmanto modelleri ile unutulmuş olan ayrıntıların fark edilmesini sağlamayı amaç edindik. Evinize gelecek olan misafirinizi karşılayacak olan şık bir girişiniz olmalıdır.

Son yıllarda dolap şeklinde tercih edilen portmanto modelleri, ayakkabılık ve giysi dolabının birleştiği şekilde olan modellerdir. Yıllardır evdeki karışıklığı yok ettikleri için bu tarz portmantolar çok fazla ilgi görmektedir. Aslında portmantoların yerini son zamanlarda farklı tarzları ile dikkat çeken askılıklar da almış durumdadır. İnsanlar evlerinin girişinde oldukça özel olan bu askılıkları bulundurmaktan keyif almaktadır. İnsan figürlü askılıklar ve altın kaplı askılıklar insanların en çok tercih ettiği askılık modelleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda aynalı olan askılık ve portmanto modelleri de oldukça fazla talep görmektedir. Bu talep karşısında tasarımcılar pek çok farklı seçeneği bulunan askılıklar tasarlamaktadır. Ayaklı askılık modeli yıllardır vazgeçilmez bir askılık türü olarak bilinse de ayaklı askılıklar sadece ceket, kaban gibi dış giyim ürünlerinin asıldığı askılık olarak talep görmektedir. Sizlerde portmanto modelleri hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız, öncelikle sizler için seçtiğimiz olan modellere göz gezdirmelisiniz.

Dekorasyon konusunda birçok konuda olduğu gibi teknolojik gelişmelerden de etkilenen duvar kâğıtları, modern dekorasyon çizgisiyle uyum sağlayan ürünlerle piyasaya sürülmektedir. Özellikle dış etkilere karşı dayanıklı ve çok kolay şekilde sökülen duvar kâğıtları, su bazlı silikon boyalarla boyanabildiğinden duvar kâğıtlarının sökülmesine bile gerek kalmadan boyanmaktadır. Dekorasyonun önemli parçalarından olan portmanto ve askı modelleri de evinizin girişinde yer alan duvar rengine ve mobilyaların rengine de uyum sağlamalıdır. Aynı zamanda portmantoyu kullanacağınız yer de oldukça önemlidir.

Portmantonun kullanılacağı yerin büyüklüğüne göre bir model seçilmesi ve seçilen modelin aynalı olması ve çeşitli dolaplarının da olması son yıllarda tercih edilen modeller arasında olmaktadır. Çok fonksiyonel olan portmanto ve askılık modelleri de çeşitli eşyaları toparladığı için evlerin girişinde kullanılmaktadır ve tercih edilmektedir.

2012-2013 senesinde en çok kullanılan ve tercih edilen portmanto modellerini sizler için seçtik. Evinize yakışacak olan, çok kullanışlı olan modelleri sitemizden incelemeden alış veriş yapmanızı önermiyoruz. Sitemizden portmanto modellerini inceledikten sonra zevkinize ve bütçenize uygun olan modeli seçebilirsiniz. Şimdiden size iyi alışverişler dileriz.

2012-2013 senesinin en kullanışlı portmanto modellerini inceleyebilirsiniz.

Portmanto Modelleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git