Pike Takımı Modelleri

Pike Takımı Modelleri
Günümüz çeyiz modasına pike takımlarını da eklemeyi unutmadık. Annelerimizin çeyiz sandığından kalma kanaviçeleri ve dantel örtüleri pike takımlarına dikilerek yeniden hayat bulmaya başladı. Aslında bir bakıma iyi de oldu. Sandıkta boş yere kullanılmadan duran kanaviçeler ve dantel örnekleri pikelerle anlam kazanarak, daha kullanışlı hale gelmeye başladı. Pike takımları içinde özel danteller örenler yok değil ancak evlenecek kızınız varsa sandığınızda duran, kullanmadığınız çeyizinizden kalma kanaviçeleriniz artık hayat bulacak ve nakışçılarda güzel pike takımları yapılarak sizlere verilecek. İstediğiniz kumaş rengini sizler zevkinize göre seçebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kullanılan pike takımları, hazır olarak da satılmaktadır.

Çeşitli renklerde satılan pike takımı modellerini ister düz renk isterseniz desenli ve çeşitli modellerde bulabilirsiniz. Terletmeme özelliğinin yanında şık görüntüsü açısından da bayanlar aracılığı ile tercih edilen pike takımları yatak örtüsü olarak da kullanılmaktadır. Hem üstünüze nevresim gibi örteceğiniz gibi hem de örtü olarak da yatağınızda kullanabilirsiniz. Tercihler arasında yer alan pike takımlarının hazırları da çok şık ve güzel durmaktadır. Ancak dantelle ve kanaviçelerle süslenmiş olan pike takımları daha şık olmaktadır. Çeyiz sandıklarınızda duran dantelleri artık değerlendirme vaktiniz geldi. Hazırda bekleyen dantel takımınız yoksa örüp pike takımı hazırlayabilirsiniz. İsterseniz kızınızın çeyizinize koyun isterseniz kendiniz kullanın. Hatta doğumunuz için ve çocuğunuzun sünneti için bile kullanacağınız pike takımlarını hazırlayabilirsiniz. Kanaviçe etamin örnekleri pile pikenize renk katmanın yanında dantelin zarafeti ile de sade bir şıklık yaratabilirsiniz.

En güzel yaz aylarında kullanacağınız pike takımı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Yatak odalarınızda kullanacağınız özellikle yaz aylarında rengârenk seçeceğiniz en güzel ve şık pike takımı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. En güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. En sıcak geceler ve günler sizinle olsun. Hepinize şimdiden kolay gelsin diyoruz.

Pike Takımı Modelleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git