Nişan Kıyafetleri

Nişan Kıyafetleri
2012-2013 en güzel nişan elbiseleri modelleri, en sade abiye nişan kıyafetleri ve nişanda giyeceğiniz elbiseler hakkında püf noktalar ve ipuçları…

Her kadın nişanında en güzel ve en özel elbiseyi giymek ister. O gün tüm gözler onun üzerinde olmalıdır ve unutmayacağı kadar güzel olmalıdır. O gün o kadar önemlidir ki belki de evliliğinin ilk mutlu adımını atacağı ilk gündür. Yüzlerce model arasından en güzelini ve en şık olanı seçmek ve bunu nişanına gelen misafirlere de kabullendirmek zorunda hisseder kendini. İşte bu özel gün için internet üzerinden yaptığımız derin araştırmalar sonrasında en güzel Nişan Kıyafetlerini siz bayanlar için topladık ve sitemizde galeri şeklinde yayınlıyoruz. Bu modellerden kendinize özgü bir kıyafet seçerek aynısını veya benzerini diktirebilir ya da hazır bir şekilde satın alabilirsiniz. Artık orası siz değerleri bayan ziyaretçilerimizin zevkine kalmış.

Nişan Elbiseleri modelleri özel dikimdir ve nişana özgü modellerdir. O yüzden sitemiz veya internet dışında moda dergilerinden de çeşitli örnekleri inceleyebilirsiniz. Hemen karar vermemeniz sizin açınızdan avantajlı olacaktır. Nişan elbisesi seçme işi oturupta “hadi bu olsun” şeklinde bir kararla verilemez. Birçok modeli incelemeniz gerekir ve üzerinizde nasıl duracağını da göz önüne getirmeniz gerekir. Bu konuda profesyonellerden de yardım almanız tavsiye edilir. Sonuçta hayatınız boyunca 1 kere yaşayacağınız bu önemli anı ölümsüzleştirmek ve en güzel şekilde üstesinden gelmeniz gerekecektir.

Straplez Model Abiye Kıyafetler
Son yılların modası olan straplez modeller ilgi görmektedir. Abiye kıyafetler içerisinde en çok ilgiyi gören straplez modeller omuzları dar olan bayanlar için pek uygun sayılmaz. Bu modelleri genelde uzun boylu bayanlar tercih etmektedir. Boyunu satan straplez model nişanlık elbiseleri omuzları açık bıraktığı için kısa boylu ve dar omuzlu bayanlara tam olarak uygun olmayabilir. Ama boyu uzun olan ve geniş omuzlu bayanların ilk tercihi olmalıdır diye düşünüyorum. Tabii ki renkler ve zevkler tartışılmaz..

Mini Etek Nişan Kıyafetleri
Nişan gecesinde mini etek nişan elbisesi giymek çok hoş olmayabilir. O gece çok özel bir gece olduğu için giydiğiniz elbisenin öyle dikkat çekmesi gerekir ki, mini olması durumunda sadece bu pek mümkün olmaz. İhtişamlı ve bileklere kadar uzanan bir elbise sizi o gece bir prenses gibi göstermelidir. Yine de zevkiniz mini etek nişan elbiselerinden yanaysa saygı duyarız ve önemli olan bizim değil sizin kararınız olduğunu belirtiriz.

Hangi Renk Nişan Elbisesi Giymeliyim?
En çok tercih edilen renkler kırmızı ve lacivert renkler. Son zamanlarda gözlemlediğim kadarıyla lacivert renk abiyeler çok tercih ediliyor. Tabii kırmızı rengi de es geçmemiz doğru olmaz. Bunların dışında mor renk, yeşil, pembe ve altın sarısı renklerde çok tercih edilmektedir.

Nişan Elbisesi Aksesuarları
Nişan elbisenizin yanında güzel görünümlü ufak bir çanta iyi gidebilir. Saç aksesuarları da elbisenize uyum sağlarsa o gece sizin için muhteşem geçecektir. Ayrıca ayakkabı olayına da değinmek istiyorum. Elbisenize uygun bir ayakkabı seçmeye özen gösterin. Babet giymenizi pek tavsiye etmiyorum, bunun yerine platform topuk ayakkabılar çok daha hoş olabilir.

Şimdilik yazımız bu kadar arkadaşlar, tüm evlenecek bayanlara bilgicik.net ailesi olarak mutluluklar dileriz.

Nişan Elbiseleri Resim Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git