Murat Bozun Sevgilisi

Murat Boz ve sevgilisi. Murat Boz’un sevgilisi kimdir? Murat Boz evli mi? Murat Boz’un özel yaşantısı hakkında önemli bilgiler…

Türkiye’nin en çok sevilen yakışıklı sanatçılarından bir tanesi olan Murat Boz, sevgilisi ile arabayla tur atarken görüntülendi. İstanbul trafiğinin kalabalık olması nedeniyle ve havalarında sıcak olması sonucunda, camlarını açan Murat Boz çevredekiler tarafından sevgilisi ile birlikteyken görüldü ve o arada fotoğrafı çekildi.

Murat Boz sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile yeni arabasıyla hız testine çıktı ama bu sefer de trafiğe yakalandı. Kalabalık trafikten kurtulmak isteyen Boz camlarını açtı ve trafiğin akışını beklemeye başladı. O arada ise sevgilisi ile birlikte resimleri çekilen yakışıklı şarkıcı Murat Boz hiçte rahatsız değildi.

Gazetecileri gördüğünde biraz şaşıran Murat Boz daha sonra gülümsedi. Murat Boz sıkışık trafikten olacak ki emniyet kemeri takmadığı ortaya çıktı. Bizden Murat Boz’a tavsiye, eğer hız testi yapacaksan ilk emniyet kemerini takmalısın, Allah korusun senin gibi sanatçılar bu ülkede çok az.

Murat Boz ile İlgili İlginç Sorular – (Ziyaretçilerimiz yorumlarını alt kısımdan yapabilirler)
- Murat Boz’a Türkiye’de rakip olacak bir şarkıcı var mı?
- Murat Boz’u kimle düet yapmasını isterdiniz?
- Murat Boz’mu yakışıklı yoksa Tarkan’mı ?

Bu soruların cevaplarını siz ziyaretçilerimize bırakıyoruz. Alt kısımdan yorum bölümünden fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Etiketler:

Murat Bozun Sevgilisi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Elif Keleşer diyor ki:

    meraba murat bey çok şekersiniz :D

  2. esra yıldız diyor ki:

    sizi seviyorum murat bey

Sayfa başına git