Anasayfa » Ünlüler

Murat Bozun Sevgilisi

11 Haziran 2013 Bu Haber 7.845 kez okundu 1 Yorum

Murat Boz ve sevgilisi. Murat Boz’un sevgilisi kimdir? Murat Boz evli mi? Murat Boz’un özel yaşantısı hakkında önemli bilgiler…

Türkiye’nin en çok sevilen yakışıklı sanatçılarından bir tanesi olan Murat Boz, sevgilisi ile arabayla tur atarken görüntülendi. İstanbul trafiğinin kalabalık olması nedeniyle ve havalarında sıcak olması sonucunda, camlarını açan Murat Boz çevredekiler tarafından sevgilisi ile birlikteyken görüldü ve o arada fotoğrafı çekildi.

Murat Boz sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile yeni arabasıyla hız testine çıktı ama bu sefer de trafiğe yakalandı. Kalabalık trafikten kurtulmak isteyen Boz camlarını açtı ve trafiğin akışını beklemeye başladı. O arada ise sevgilisi ile birlikte resimleri çekilen yakışıklı şarkıcı Murat Boz hiçte rahatsız değildi.

Gazetecileri gördüğünde biraz şaşıran Murat Boz daha sonra gülümsedi. Murat Boz sıkışık trafikten olacak ki emniyet kemeri takmadığı ortaya çıktı. Bizden Murat Boz’a tavsiye, eğer hız testi yapacaksan ilk emniyet kemerini takmalısın, Allah korusun senin gibi sanatçılar bu ülkede çok az.

Murat Boz ile İlgili İlginç Sorular – (Ziyaretçilerimiz yorumlarını alt kısımdan yapabilirler)
- Murat Boz’a Türkiye’de rakip olacak bir şarkıcı var mı?
- Murat Boz’u kimle düet yapmasını isterdiniz?
- Murat Boz’mu yakışıklı yoksa Tarkan’mı ?

Bu soruların cevaplarını siz ziyaretçilerimize bırakıyoruz. Alt kısımdan yorum bölümünden fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Konu İle İlgili Kelimeler: murat bozun sevgilisi kim, murat boz sevgilisi 2014, müge bozun sevgilisi kim, müge bozun sevgilisi, murat boz un sevgilisinin ismi neÜnlülerin resimleri, hayatları ve en güzel elbise modelleri için kadinsa.net

Etiketler: , ,

One Comment »

  • Elif Keleşer demiş ki:

    meraba murat bey çok şekersiniz :D

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası