Mont Modelleri

Mont Modelleri
En güzel mont modelleri, deri mont modelleri, bayan mont modelleri, erkek mont modelleri, defacto mont modelleri ve en çok tercih edilen mont modellerini sitemizde görüntüleyebilirsiniz…

Yaz mevsimi sona ermektedir. Baharın kısa süreli olarak geçişi ve kış sezonunun açılmasıyla, dolabın üst raflarına kaldırmış olduğumuz kıyafetler gün ışığına çıkmak durumundadır. Yaz kıyafetlerinin kaldırılarak, kalın kıyafetlerin ortaya çıkmasıyla kaban, mont, atkı, bere, eldiven gibi kıyafetler gündeme gelmeye başladı. İnsanlar yaz döneminde giydiği kıyafetler ile dikkat çekerken; kış döneminde görünen tek şey monttur. Bu nedenle bu sezonun mont modelleri dikkat çekicidir.

2012-2013 kış sezonunda rengârenk cıvıl cıvıl mont modelleri sizleri beklemektedir. Aradığınız her renkte montu bulacağınız mağazalarda, daha çok kırmızı, lacivert ve bordo renkleri bu kışa damgasını vuracağa benziyor. Sanırım bu kış döneminde sokaklar cıvıl cıvıl olacak.

Bayanlarda özellikle kruvaze modeller, şişme manto modelleri, kapşonlu montlar çok moda. Abartılı giyinmeyi sevenler içinde havalı montlar olacak. Düz renkler yerine asimetrik detaylar daha çok ilgi çekecektir.

Montlar kabanlara oranla daha ince olmaktadır. Uzun montların yanında kısa montlar da dize kadar giyinmeyi sevmeyenler için bir tercih sebebidir. Daha çok vişneçürüğü renkleri ve kuşaklı olan modeller kısa montlar da tercih edilmektedir. Hem uzun hem de kısa modellerde yakası kürklü olan modellerde bayanlar aracılığıyla çok moda olan ürünler arasındadır.

Montlarda fiyatlar çok değişken olmaktadır. 150 TL’ ye de 400 TL’ye de değişen montlar bulunmaktadır. Özellikle erkekler için Jack Jones marka montlar spor montlardır ve erkekler tarafınca çok beğenilmektedir. Deri montlar da erkekler aracılığıyla sıkça kullanılan montlar arasındadır. Vücut yapısına uygun olarak seçilen bu montlar erkeklerde oldukça hoş durmaktadır. Bu sene erkekler için siyah ağırlıklı ve vücuda oturan modeller çok ilgi görecektir.

2012-2013 sezonu için bayan ve erkek birbirinden şık ve kaliteli mont modellerini sizler için bir araya getirdik.

Mont Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git