Anasayfa » Dekorasyon

Koyunlu Halı Modelleri

25 Kasım 2012 Bu Haber 15.836 kez okundu Yorum Yok

Koyunlu Halı Modelleri
Koyunlu Halı markasının ürettiği en güzel ve en yeni 2013 halı çeşitlerini sitemizde bulunan resim galerisi bölümümüzde inceleyebilirsiniz…

Merhaba arkadaşlar. Bir önceki yazımızda sizlere halı modelleri hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise Koyunlu markasının üretmiş olduğu halı modellerini tanıtmaya çalışacağız. Türkiye’de bulunan en kaliteli 4-5 halı firması içerisinde yer alan Koyunlu halı markasının en güzel halı örneklerini alt kısımda bulunan resim galerisi bölümümüzde inceleyebilirsiniz.

Koyunlu halı çeşit çeşit halılarıyla ilgimizi çekiyor. Ağır motiflere sahip olan halı türlerinden spor halı modellerine kadar değişik çeşitlerde birçok halı modeli bulunuyor. Bu kadar halı çeşidi arasından seçim yapmak zor olacak ama evimize en uygun renk ve motiflerde ki halı modelini seçmeniz için sizlere yardımcı olacağız.

Öncelikle çocuklarımızdan başlayalım. Çocukların en çok hoşuna giden çizgi film karakterlerini süsleyen halı türleridir. Çocuklar her yerde olduğu gibi halı modellerinde de çizgi film karakterlerini seçeceklerdir. Tabii ki bu seçim size ait ama çocuklarımızı mutlu etmek ve onlara pozitif bir değer katmak için en ufak ayrıntıyı dahi kaçırmamamız gerekmektedir.

Salon, oturma odası ve yatak odası için halı seçimlerinde de bazı püf noktalar bulunmaktadır. Yatak odasına misafirlerimiz girmeyeceği için kendi zevkimize uygun halı desenlerini seçebiliriz. Salon ve oturma odası için daha fazla eşya uyumuna sahip halılar seçmemizde fayda vardır. Bu şekilde evimizin dekorasyonu da hoş görünecektir.

Halı seçimi yaparken en önemli hususlardan bir tanesi de aldığımız halının büküm sayısıdır. Halının büküm sayısı ne kadar fazla ise ezilmeye karşıda o kadar güçlü olur. Bu konuda yine halı yoğunluğu da çok önemlidir. Halı yoğunluğunun fazla olması halımızın yıpranmasını engelleyen baş faktörlerden bir tanesi olacaktır.

Halılar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız “buraya tıklayarak” diğer yazımızı da okuyabilirsiniz. Şimdi sizleri Koyunlu Halı markasının üretmiş olduğu ve pazarladığı en güzel halılar ile baş başa bırakıyoruz.

Koyunlu Halı Modelleri

Konu İle İlgili Kelimeler: koyunlu hali, halı modelleri, koyunlu halı modelleri, koyunlu halı fiyatları, koyunlu halı 2013 kataloğuDurma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası