Koleston Renk Kataloğu 2014

Koleston Renk Kataloğu 2014
9 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 815 kez okundu.

Koleston Renk Kataloğu 2014. Siyah, kahverengi, kızıl ve sarı renklerin katalog kodları. Set boya, Naturals ve tüp boyaların katalogları…

Bayanlar için saçları oldukça önemlidir ve güzelliğinde en önemli parçalarından birisidir. Farklı tonlardaki renkler ve saç modellerine baktığımızda bir bayanın hem estetik yönünü hem de kişiliği ortaya çıkaran en önemli faktörlerden de birisidir diyebiliriz. Saç rengini gösteren bir diğer etken de bayanın saçının uzunluğu ya da kısalığıdır. Saçın uzunluğuna göre farklı kesim modellerini denemekte fayda vardır. Bayanlar günümüzde saçlarının boya ile yıpranmasını pek fazla istemedikleri için farklı renklerde olan peruk modellerini de denemektedir. Bayana saç modelinin yakışıp yakışmaması açısından kullanacağı aksesuarların da önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Bayanlar saç modelini seçerken kendilerine yakışacak olan modeli seçmeye özen göstermelidir. Çünkü seçilen her model size yakışmayabilir. Bu konuda kuaförünüzden saç modelinin size yakışıp yakışmayacağı konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bir bayanın en önemli aksesuarlarından olan saçı aynı zamanda bayanın da en önemli silahıdır. Bayanlar kıyafetlerini saçları ile tamamlamaktadır. Bu yüzden bayana yakışacak olan saç kesimi ve iyi bir saç boyası ile kendinize yakışanı bulabilirsiniz. Bayanların en çok kullandığı saç boyaları arasında ilk sıralarda yer alan Koleston kalıcı ve zengin renkler içermesi açısından da hanımları sağlıklı saçlara kavuşturmanın rahatlığı içerisindedir. Koleston saç boyası açısından renk cümbüşü yaratmaktadır ve son dönemlerde çıkarmış olduğu köpük boyası ile de hanımlara oldukça iyi bir rahatlık da sunmaktadır.

Sağlıklı saçlara kavuşmak isteyen bayanların doğru saç bakımını, doğru zamanda uygulaması gerekmektedir. Saçınızı boyadıktan sonra da saç bakımını yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın ki, hanımların saçlarına uygulayacağı bakım sayesinde saçınızın sağlıklı ve kaliteli gözükmesini de sağlayabilirsiniz.

Koleston Köpük Boya
Bayanlar açısından büyük bir rahatlık olarak adlandırılan Koleston köpük boya, sekiz haftaya kadar da sizlerin canlı ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Saçlarınızın parlak olmasını istiyorsanız saçınızı boyadıktan iki hafta sonra yeniden köpük boya ile boyamanızı tavsiye ederiz.

Koleston köpük boyanın Temel Serisi, Özel Sarılar Serisi, Özel Kızıllar Serisi Ve Röfle Seti olmak üzere 4 farklı serisi bulunmaktadır. Ve toplamda ise 38 renk seçeneği ile sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Koleston köpük boya nasıl uygulanır?
Koleston köpük boyayı saçınıza uygulamadan önce karışımı hazırlamanız gerekmektedir. Zengin pigmentli olan boyayı şişeye döktükten sonra şişeyi sallayın ve elinize eldiven geçirdikten sonra elinize köpüğü dökün. Saçlarınıza köpüğü elinizle masaj yaparak sürdükten sonra saç boyamanın rahatlığına da göreceksiniz. Bir başkasına ihtiyaç duymadan duş alır gibi yapacağınız saç boyası ile sağlıklı ve güzel saçlara kavuşmanın da mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız.

Yeni sezonda Koleston 2013 & 2014 renk kataloğunu inceleyebilirsiniz. Katalogda yer alan renkleri inceledikten sonra, kendinize en çok yakışacak olan rengi seçebilirsiniz.

Koleston Renk Kataloğu 2014 – SET Boyalar

Koleston Renk Kataloğu 2014

Koleston Renk Kataloğu 2014 - Kızıl Saç Renkleri Renkler

Koleston Renk Kataloğu 2014

Koleston Renk Kataloğu 2014 - Siyah ve Kahveler

Koleston Renk Kataloğu 2014

Koleston Renk Kataloğu 2014 - Sarı Renkler

Koleston Renk Kataloğu 2014 – NATURALS Renkler

Koleston Renk Kataloğu 2014

Koleston Renk Kataloğu 2014 - Kumral ve Sarı Renkler

Koleston Renk Kataloğu 2014

Koleston Renk Kataloğu 2014 - Kahve ve Siyah Renkler

Koleston Renk Kataloğu 2014 – Tüp Boyalar

Koleston Renk Kataloğu 2014

Koleston Renk Kataloğu 2014 - Tüp Boyalar

Daha fazla bilgi ve inceleme için “sacrenginlebuyule.com” adresine girebilirsiniz. Bilgicik.net olarak iyi günler dileriz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git