Koleston Renk Kataloğu 2012-2013

Koleston Renk Kataloğu 2012-2013
2013-2013 Koleston renk kataloğunu sitemizde inceleyebilirsiniz. Koleston renkleri hakkında bilgiler ve renk kodlarını sitemizde bulabilirsiniz…

Merhaba arkadaşlar bugün Koleston saç boyası renk kataloğunu sizlerle paylaşacağız. Saçlarını boyamak isteyen bayanların vazgeçemediği markalardan biri olan Koleston yine en güzel renk seçenekleri ile siz bayanların karşısına çıkıyor.

Saç güzelliği bayanlar için çok önemlidir. Her bayan saçının güzel görünmesini ve aynı zamanda bakımlı görünmesini ister. Bazı saçlar yanlış bakım sonucunda parlaklığını ve diriliğini kaybedebilir. Bu yüzden saçlarımıza bakım yaptığımız ürünlere çok dikkat etmeliyiz ve adi ürünler ya da tanınmamış ürünler kullanmamaya özen göstermeliyiz. Saçımızı boyarken de çok fazla dikkatli olmalıyız. Kullanacağımız boya tanınmış ve kaliteli bir markaya sahip olması saçımız açısından çok önemlidir. İşte burada karşımıza Koleston gibi dev bir firma çıkıyor. Yılların markası olan Koleston bir çok bayanın tercihi olmuş bir isimdir.

Koleston 2012 2013 sezonunda çıkarmış olduğu kataloglarda yine siyah ve kahve tonlara önem vermiş gibi gözüküyor. Bunun dışında yine kızıl renk ve kumral tonlar, sarı rengin tonlarına ağırlık verilmiş. Gerçekten de renkler çok hoş görünüyor. Katalogdan seçeceğiniz ve ten renginize en uygun renk ile saçlarınızı Koleston ile gönül rahatlığıyla boyayabilirsiniz. Koleston ile boyanan saçların ışıltılı ve parlak göründüğü testlerle kanıtlanmıştır. Firma da kendine bu konuda çok güveniyor zaten.

Alt kısımdaki resim galerimizde 2012-2013 Koleston renk kataloglarını inceleyebilirsiniz.

Koleston Renk Kataloğu 2012-2013 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hayriye diyor ki:

    koleston renk katalogunu sizler sayesinde ögrendım. bugun saçımı boyamayı düşünuyorum da malum bugün doğum günümmm süslenmek püslenmek gerekir. eglenmeye gitcemm de saçımı boyamam gerekti. sizin sayenizde seçmiş olduğum karamel rengine saçımı boyadım ve arkadaşlarım tarafından çok begenildi. teşekkürler bilgicik ailesi

Sayfa başına git