Anasayfa » Moda

Kına Gecesi İçin Kullanılan Malzemeler

7 Haziran 2013 Bu Haber 2.355 kez okundu Yorum Yok

Kına gecesinde kullanılacak malzemeler hakkında bilgiler. Kına geceleriniz de hediye edeceğiniz ve dağıtacağınız dekoratif eşyalar…

Kına gecesi kültürümüzün en önemli parçalarından biridir ve bu gece de birçok malzeme lazım olur. Gelin adayları bu malzemeleri aylar öncesinden hazır etmek isterler ve tabii ki en güzellerini, en hoş olanları bulmaya çalışırlar. İnternet sektörünün gelişmesiyle artık daha kolay bulunabilen birçok kına gecesi malzemesi elimizin altında yer almaktadır. Hatta hiç aklınıza gelmeyecek malzemeleri gördüğünüzde onları hemen almak isteyeceksiniz ve bu da sizi mutlu edecek.

Kına gecelerinde genelde mum dağıtılır. Tabii ki bu mumlar özel süslü ve renkli olursa çok daha güzel olur. Kına gecesi mumları birçok web sitesinde ya da bu tür eşyaları satan mağazalarda mevcut. Yine sade kına sepetleri kullanabiliriz. Kına taçları son zamanlarda moda olmuştur ve çok hoş görünmektedirler. Kırmızı ya da beyaz renkli kına taçlarını tercih edebilirsiniz. Bu taçlarda çeşitli taşların olduğu ya da tüllerle süslenmiş modelleri tavsiye ederim. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan bindallılar da son zamanlarda çok fazla kullanılan kıyafetlerdir. En fazla tercih edilen rengi ise kırmızıdır. Kırmızı bileklikler kına gecelerinizde sizlere şıklık katacaktır.

Birbirinden güzel kına gecesi hediyeleri vardır. Bunlardan örnekler vermek gerekirse üzerinde isimlerinizin yazılı olduğu küçük davul aksesuarları olabilir. Birçok aksesuar vardır bu şekilde sevdiklerinize hatıralar verebilmek için. Yine kına gecenizde süslü sepetler içerisinde kuruyemişler de dağıtabilirsiniz.

Konu İle İlgili Kelimeler: kına gecesi malzemeleri, kınada ne dağıtılır, kına gecesı hedıyelık eşyalar, kına gecesi malzemeleri nelerdir, kına gecesinde kullanılan eşyalarÜnlülerin resimleri, hayatları ve en güzel elbise modelleri için kadinsa.net

Etiketler: , ,

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası