Kaşmir Halı Modelleri

Kaşmir Halı Modelleri
Kaşmir Halı modelleri ve fiyatları. Kaşmir halı modelleri kataloğunu ve online satış mağazası adreslerini sitemizde bulabilirsiniz…

Bugün sizlere Kaşmir halı hakkında ve üretmiş olduğu halı modelleri üzerinde yapmış olduğumuz çalışmaları aktarmaya çalışacağız. Kaşmir halı son zamanlarda çok fazla dikkat çekmeye başlayan bir marka oldu. Hatırlanacağı gibi reklamlarında Sibel Can’ı oynatan Kaşmir halı üretmiş olduğu modern halı modelleri ile de dekor severlerin beğenisini kazandı. Halı konusunda özellikle bayanlar çok titiz davranmakta ve bayanların en fazla tercih ettiği markalardan bir tanesi de Kaşmir halı dememiz doğru olur.

Kaşmir Halı aslında öyle çok eski bir marka sayılmaz. Kaşmir Halı Gülsan Holding iştiraki olarak 2005 senesinde kurulmuştur. Yeni bir marka olmasına rağmen sektördeki yerini alarak en iyi halı firmaları arasında yer almaktadır. Modern teknolojisi ve 70 bin metrekare üzerine kurulan dev bir alan üzerinde yapmış olduğu üretimle halı sektöründe başa oynayan lider firmalardan bir tanesidir. Çeşit çeşit halı modelleri üreten Kaşmir Halı her keseye uygun fiyatları ve satış sonrası müşteri memnuniyetini bir ilke olarak benimsemiş firmadır. Binden fazla satış mağazası bulunan Kaşmir Halının en güzel ve en şık desenli halı örneklerini aşağıdaki resim galerimizde inceleyebilirsiniz.

Kaşmir Halı modellerini ve fiyat listesini inceleyebilmeniz için “www.kasmirhali.com” adresini ziyaret edebilirsiniz. Resmi sitesi üzerinde Kaşmir Halı Kataloğu ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Siteye girdiğiniz de üst bölümdeki linklerden “Koleksiyonlar” yazan bölüme girin ve karşınıza çıkan halı isimlerinden birine tıklayın. Herhangi bir halı resmine tıkladığınızda o modelle alakalı birçok halı modeli göreceksiniz. Bu halı modellerinin ebatlarını, fiyatlarını ve diğer seçeneklerini halı resimleri üzerine tıklayarak görebilirsiniz.

Sizler için özenle seçmiş olduğumuz Kaşmir Halı modellerini alt kısımda bulunan resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için yukarıda da belirttiğimiz gibi Kaşmir Halı Online Satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaşmir Halı Modelleri Resim Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git