Kasket Şapka Modelleri

En güzel ve en şık kasket şapka modellerini sayfamızda inceleyebilirsiniz. Kasket şapkalar hangi bayanlara daha çok yakışır?

Zayıf bayanların tercih etmesi gereken şapka türleri olan kasket şapkalar ince yapılı bayanlarda çok hoş durmaktadır. Yuvarlak yüz hattına sahip kadınlarda kasket şapkalar hoş durmaz. Bu tür şapkaların yapısı gereği basık olmaları, yüz hatları yuvarlak olan bayanların surat hattını daha yuvarlak gösterir. Böyle olunca da şişman bir yüz hattı ortaya çıkabilir. Kısa boylu ya da kısa saçlı bayanların da bu tip şapkaları tercih etmeleri doğru olmaz. Daha çok sayıf, uzun boylu ve saçları uzun olan bayanlara yakışan şapka türüdür. Kısa saçlara sahip bir bayanın bu şapkayı takması o bayana erkeksi bir görünüm kazandırır ve bu da pek hoş bir durum olmaz. Şapkanın kendi yapısında zaten erkeksi bir görünüm bulunmaktadır ve uzun saçlı bayanlara daha çok yakışmaktadır.

Kasket Şapka İçin Kıyafet Seçimi
Eğer kasket şapkaları seviyorsanız ve bu tür şapkaları takmak istiyorsanız, spor kıyafetler seçmeniz önerilir. Spor kıyafetlerin üzerine kasket şapkalar giyilebilir ve çok hoş bir görüntü ortaya çıkarabilir. Kasket şapka modellerinde zincirli ve zımba süslü ürünler bulunmaktadır. Bu tip zincirli ve zımbalı kasket şapka modellerinin altına daha şık elbiseler giyebilirsiniz. Yine fermuarlı kasket şapka modellerinin altına spor kıyafetler giyilmesi önerilmektedir.

Evet arkadaşlar özet geçmek gerekirse uzun boylu, zayıf ve düz uzun saçlı bayanların kasket şapka modellerini takmaları çok şık bir görünüm ortaya çıkarabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git