Anasayfa » İğne Oyası

İğne Oyası Örnekleri

3 Mart 2013 Bu Haber 39.441 kez okundu 3 Yorum

İğne Oyası Örnekleri
Sayfamızda en güzel ve en yeni iğne oyaları modellerini inceleyebilirsiniz ve iğne oyaları hakkında bazı ipuçlarına ulaşabilirsiniz…

Bayanların çok fazla ilgi gösterdikleri ve kendilerini oldukça yoran işlerden sayılan iğne oyaları, bayanların saatlerini alan, gözlerini bozan, uğraşarak göz nuru döktükleri işlerdendir. İğne oyasını gerçekleştirmek kolay değildir ve kişi sevdikleri için yapmış olduğu bu iğne oyalarını ya kızına ya oğluna ya da çok değer verdiği insanlara hediye etmektedir. İnsanlar yapılmış olan iğne oyasına baktığı zaman ufacık olarak bir şeymiş gibi görseler ve yapılışının basit olduğunu sansalar da aslında öyle değildir. Oldukça zahmetli bir iş olan iğne oyası, bilmeyen kişi için kolay sanılabilir. Evimizin birçok yerinde kullanabileceğimiz iğne oyaları, emek harcayan bir uğraş olarak bilinmektedir.

Başörtüsü kenarlarında kullanıldığı gibi iğne oyalarını yazma kenarlarında, fular kenarlarında ve örtü kenarlarında kullanabilirsiniz. Hatta bazı bayanlar iğne oyalarında takı ve çeşitli aksesuarlarda gerçekleştirmektedir. İğne oyasından takı gerçekleştirmek isteyen bayanlar, kolye gerçekleştirmek istiyorlarsa öncelikle olarak ip alırlar. Gerçekleştirmek istediğiniz modeli seçtikten sonra ona boncuk da takabilirsiniz. Böylece yapacağınız takı daha şık olarak görülebilir. İpinize kopça da takarak bilezik ya da kolye yapmış olabilirsiniz. Sevdiğiniz kıyafetlerin tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.

İğne oyasından yazma kenarları yapabileceğiniz gibi fularlarınızda da iğne oyasını kullanabilirsiniz. Daha şık ve güzel olarak kullanacağınız fularlarının kenarlarını iğne oyasıyla işleyebilirsiniz. Ya da beğenerek almış olduğunuz fularda iğne oyası yoksa kendiniz tasarlayabilirsiniz. Böylece kullanmış olduğunuz fulara daha farklı ve daha şık bir hava katabilirsiniz. Yazma kenarlarında yani tülbent kenarlarında da kullanacağınız iğne oyaları, daha cazip hale gelmesi açısından da bayanların ilgi odağıdır.

Özellikle genç kızların çeyizlerinde muhakkak olmazsa olmazlar arasında yer alan iğne oyaları, el emeği göz nuru olması sebebiyle de tercih edilmektedir. En güzel iğne oyalarını sitemizin resim galerisinden inceleyebilirsiniz. İster kendi evinizde, isterseniz kızınızın ya da oğlunuzun çeyizinde kullanacağı güzel hediyeler yapabilirsiniz. Çocuklarınıza vereceğiniz en güzel hediyeler arasında sayılır. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

iğne oyası

İğne Oyası Örnekleri Video Slayt Gösterisi

İğne Oyası Örnekleri Resim Galerisi

Konu İle İlgili Kelimeler: yhs-ddc_bd, 2013 iğne oyası modelleri, 2013 iğne oyaları, iğne oyaları 2013, igne oyasi 2013Ünlülerin resimleri, hayatları ve en güzel elbise modelleri için kadinsa.net

3 Yorum Yapılmış »

  • fatma tatlı demiş ki:

    tek kelimeyle hepsi harika

  • nurten kalem demiş ki:

    gerçekten de hepsi harika

  • nurten elden demiş ki:

    tek kelimeyle hepsi harika muhteşem muazaz

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası