Anasayfa » Giyim

Hamile Kıyafetleri

19 Kasım 2012 Bu Haber 14.526 kez okundu Yorum Yok

Hamile Kıyafetleri
2013 yeni sezon hamile kıyafetleri, en güzel ve en yeni hamile elbisesi modellerini sitemizde bulunan resim galerisi bölümümüzde inceleyebilirsiniz…

Hamilelik dönemi başladığında bayanlar artık eski giysilerini giyememeye başlarlar. Bu durum sonucunda kendilerine yeni hamile elbiseleri almak durumunda kalırlar. Bayanların bu dönemde elbise aldıklarında, bu elbiseleri 9 ay giyeceklerini unutmamaları ve buna göre elbise seçmelerini öneririz.

Hamile elbiseleri seçerken özen gösteren bayanlar bu elbiseleri 9 ay boyunca giymek için bazı araştırmalar yapar. Bu araştırmalar elbisenin ilerleyen dönemlerde de rahatsız etmeden bedene oturması gerektiği gibi konulardır. Ayrıca bayanlar bu dönemler de abiye elbise seçimi de yapabilirler. Bazı bayanlar bu konuda fazla bilgiye sahip olamayabilir ve abiye elbiseleri giyemeyeceklerini düşünebilirler ancak bu durum söz konusu değildir. Hamile bayanlar içinde oldukça güzel abiye elbise modelleri bulunmaktadır.

Hamile bayanlar elbiselere olduğu kadar iç çamaşırı seçimlerine de dikkat etmelidirler. İç çamaşırları seçerken yine hamilelik durumunuza göre özel çamaşırlar alın ve rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlasın.

İş kadınları genelde pantolon giymek zorunda kalabilirler. Pantolon giymek zorunda kalan veya pantolon giymeyi seven bayanlar hamilelik döneminde elastik panelli pantolon seçimlerinden faydalanabilirler. Bu tür pantolonların iki çeşidi bulunmaktadır. Bunlar uzun ve kısa panelli pantolonlardır. Bu tür pantolon giyen bayanlar rahat hareket edebilirler. Bu tür pantolonlar giyerken fermuarlı ya da düğmeli pantolonlar sorun yaratabilir. O yüzden önermiyoruz.

Kış dönemlerinde hamile bayanların sıkı giymeleri gerekmektedir. Kış aylarında hamile bayanlar, normal durumlarına vücutları daha sıcak olur. Hamilelikten kaynaklanan bu durum bazen sorun oluşturabiliyor. O yüzden sıkı giyinmeli ve üşütmemeliyiz. Giyilen kıyafetlerin pamuklu olması gerekmektedir. Pamuklu kıyafetler vücudu sıcak tutacaktır. Sentetik ürünlerden uzak durmak fayda var. Hamile bayanların renkli elbiseler giymeleri psikolojik açıdan rahatlatıcı olabilir. Koyu renkli, özellikle siyah renge sahip elbiselerden elimizden geldiğince uzak duralım.

Hamileliğin yedinci ayından sonra kullanılacak olan sütyen modeli emzirme sütyeni olması gerekmektedir. Bol elbiseler giymeli ve iç çamaşırların da pamuklu olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Hamile Kıyafetleri Modelleri Resim Galerisi

Konu İle İlgili Kelimeler: hamile kıyafetleri, hamile abiyeleri, hamile elbiseleri, tesettür hamile kıyafetleri, kapalı hamile kıyafetleriDurma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası