Erkek Kaban Modelleri

Erkek Kaban Modelleri
En güzel erkek kaban modelleri, ve en çok tercih edilen erkek kaban modellerini sitemizde görüntüleyebilirsiniz…

Erkeklerin giyime pek fazla önem vermedikleri düşünülse de şıklığına ve kaliteye önem veren erkek sayısı oldukça fazladır. Özellikle günümüzde erkekler metro seksüel olarak bilinmektedir ve giyim kuşamına oldukça değer vermektedir.

Yaz mevsiminin sona ermesiyle beraber havalar artık soğumaya başladı. Havaların soğumasıyla birlikte kabanlar ortaya çıkmaya başladı. Dolapların üst raflarına kaldırılan kışlık kıyafetlerin yeniden ortaya çıkmasıyla beraber atkı, bere, eldiven, kaban gibi kışlık kıyafetlerin gündeme gelmesiyle beraber şıklık da ön plana geçmiştir. Yazın bir tişört
pantolon giyen beyler, kışlık kıyafetlerin ortaya çıkmasıyla gömleklerini ve üstlerine giyecekleri kabanları önem kazanmaktadır. Sonuçta kış mevsiminde insanın tek görünen kıyafeti kabanı ve diğer aksesuarları gelmektedir.

2012-2013 sezonunda daha çok bordo ve lacivert renkleri trendler arasındadır. Bu kışa damgasını vuracak kaban modelleri arasındadır. Aynı zamanda kapşonlu kaban modellerinin yanında çoban kaban modelleri ve şişme kaban modelleri oldukça şık durmaktadır. Aynı zamanda düz renklerin yerini asimetrik olan renkler almış durumdadır.

Uzun kaban modellerinin yanında kısa kabanlar da son derece kullanışlı ve modadır. Erkeklerde bayanlar gibi uzun olan kabanları özellikle takım elbiselerin üzerine giymektedir. Kısa montu giyen beyler daha çok spor tarzı giyinenlerdir. Bu sezon hem uzun hem de kısa kaban modelleri çok ilgi göreceğe benziyor. Erkeklerin modayı takip etmedikleri ve her türlü modeli giydikleri düşünülse de günümüzde erkekler modayı takip etmektedir ve kendilerine yakışan ürünleri seçmektedir.

2012 kış sezonunda erkek kaban modellerinde bu sene yakalı palto modelleri, kuşaklı kaban modelleri ve parka modelleri ön planda olacaktır ve çevrenizde sıklıkla bu tarz ürünleri göreceksiniz. Aynı zamanda erkekler için deri montlar da hoş durmaktadır. Özellikle vücut yapısına uygun olan siyah ağırlıklı olan modeller erkekler aracılığıyla beğenilmektedir ve sıkça kullanılmaktadır.

2012 kış sezonunda erkek kaban modellerini sizler için seçtik. Birbirinden güzel ve kaliteli olan son moda kaban modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Erkek Kaban Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git