En Güzel Evler

En Güzel Evler
Yazımızda dünyanın en güzel ev modellerini inceleyebilir ve dünyanın en pahalı evinin nerede olduğunu ve fiyatını öğrenebilirsiniz…

Bu yazımızda sizlere dünyanın en güzel ve en şık ev modellerini tanıtmaya çalışacağız. İnternet üzerinden derlediğimiz ev fotoğraflarını resim galerisi bölümümüzde inceleyebilirsiniz. Ayrıca dünyanın en güzel ve en pahalı evleri hakkında da sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız.

Dünyanın En Pahalı Evleri
Dünya’nın en güzel ve en pahalı evlerini Forbes dergisi emlak piyasasında yapmış olduğu araştırma sonucunda açıklamıştır. Dünyanın en güzel evleri listesinde birinci sırayı İngiltere’de bulunan dev bir malikane aldı. Bu malikane tam olarak İngiltere’nin güneydoğusunda bulunan Surrey kentinde yer almaktadır. Bu dev malikane de ondan fazla yüzme havuzu bulunmaktadır. Sinema salonları, bowling salonları ve çeşitli eğlence salonları bulunan bu dev malikane de herhalde kaç tane banyo veya oda olduğunu söyleyeme gerek bile yok. Bu malikanenin fiyatı ise tam 139 milyon dolar. İngiltere’de bulunan bu evden sonra en pahalı ev olarak bilinen Aspen malikanesi ise yaklaşık 135 milyon dolar fiyata sahiptir. Üçüncü sırada ise Donald Trump’un 125 milyon değerinde Palm Beach’de bir evi bulunmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi en güzel evler belli başlı gelişmiş ülkelerde bulunuyor. Bunların dışında yine ülke sıralaması yapacak olursak İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa gibi ülkelerde de örnek gösterilebilecek ev örnekleri bulunmaktadır. Aşağıdaki resimlerde en güzel ev modellerini inceleyebilirsiniz.

En Güzel Ev Örnekleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git