Defacto Deri Mont

Defacto Deri Mont
2013 Defacto deri mont modelleri, Defacto erkek deri mont modelleri, Defacto bayan deri mont modelleri ve Defacto deri mont fiyatları ile birlikte satın alma linkleri…

Bir önceki yazımızda sizlere deri montlar hakkında özet bilgiler sunmuştuk. Sahte deri montların sağlık açısından ve maddi açıdan bizleri zarara uğratabileceğini yazmıştık. Şimdi ki yazımızda sizlere Defacto Deri montları tanıtmaya çalışacağız. Bu montları nasıl satın alabileceğiniz hakkında da bilgiler vermeye çalışacağız.

Defacto firması Paris Hilton ve Arda Turan reklamı çekmişti hatırlayacak olursanız. Marka yüzü Paris Hilton olan Defacto zaten dünyanın en tanınmış giyim markalarından biri halindedir. Defacto deri montları alırken gönlünüz rahat olabilir ve aldığınız montları uzun süre giyebilirsiniz. Defacto deri montlara baktığımızda bir sabit fiyat söz konusu. Deri montların fiyatları 349 TL. Evet yanlış duymadınız hangi modeli alırsanız alın 349 TL sabit fiyat var. Bu deri montların 13 değişik modeli bulunmaktadır. Bu modelleri sitemizin alt kısmında bulunan resim galerisi bölümünde inceleyebileceğiniz gibi Defacto resmi web sitesi üzerinden de inceleyebilir ve uygunu bedenini sipariş vererek bu deri montlara sahip olabilirsiniz.

Defacto deri montları satın almak için www.defacto.com.tr adlı web sitesine giriyoruz. Web sitesi açıldığında üst kısımda menüleri göreceksiniz. Bu menülerden “erkek” yazan butona tıklıyoruz. Bu butona geldiğimizde dış giyim, deri mont şeklinde yazılı olan yere tıklıyoruz. Bu bölüme tıkladığımızda zaten karşımıza erkek deri montların resimleri çıkıyor. Sadece resimler değil, ürün bilgileri de mevcut. Kendinize istediğiniz bedeni seçebilir veya renk seçimi yaparak dilediğiniz montu sipariş edebilirsiniz. Renk ve beden dışında kalıp, uzunluk ve fiyat bilgileri mevcut. Tek yapmanız gereken montların üzerine tıklamanız. Bayanlar ise yine üst menüden “bayan” seçeneğinden deri yazan bölüme girebilirler. Yukarıda ki işlemlerin aynısını yaparak ürünleri listeleyebilirler.

Sizlere Defacto deri montlar hakkında özet bilgileri sunduktan sonra 2013 sezonunda üreterek sattığı deri mont modellerini aşağıdaki resim galerimizde inceleyebilirsiniz.

Defacto Deri Mont Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git