Anasayfa » Moda

Dantelli Havlu Kenarı Modelleri

20 Kasım 2012 Bu Haber 107.142 kez okundu 2 Yorum

Dantelli Havlu Kenarı Modelleri
Dantelli havlu kenarı modelleri 2014 yeni sezon en güzel dantelli havlu kenarı örnekleri. Resim galerimizde en güzel havlu kenarı modellerini inceleyebilirsiniz…

Hanımların her daim imrenerek baktıkları dantelli havlu kenarı örnekleri özellikle genç okızların çeyizlerinde bulunan en önemli ve güzel modeller arasındadır. Hanımlar son zamanlarda firkete işine merak salmaya başladılar. Firkete işiyle bayanlar şal olsun güzel havlu kenarları olsun çeşitli örnekler yapmaya başladılar. Aslında hepsi birbirine çadequate benzese de yine de havlu kenarları arasında farklı duran firkete işi havlu kenarı modellerinden en az bir tane de olsa genç okızların çeyizlerinde bulunması gerekmektedir. Çünkü aynı variation sadece renkleri farklı olan havlu kenarlarını örmek çgood enough kolay olmasa gerekir. Güzel bir örnek oluşturmak için bayanların firketeyi iyi kullanması gerekirken, simli ipleri de tercih etmesi gerekmektedir. Simli ipler arasında daha çgood enough gümüş ve altın renklerini tercih eden bayanlar, firkete ile havlu kenarını ördükten sonra kenar okayısmına tığ ile farklı bir renk gidip örneğinize renk katabilirsiniz.

Birçgood enough kez firkete işi olan havlu kenarı örneklerini Derya Baykal’ın Deryalı Günler softwareında izleyen bayanlar, el işine marifeti olduktan sonra rahatlıkla öğrenip yapabilirler. Firkete işini öğrenen bayanlar sadece havlu kenarı değil aynı zamanda şal olsun kolye olsun çeşitli örnekler de yapabilirler.

Aynı zamanda havlu kenarı örneklerini kurdele nakışı ile de yapabilirsiniz. Kurdele nakışını bayanlar kasnak yardımı ile yapmaktadır ve zevkli bir uğraş olarak da bilinmektedir. Aynı zamanda havlu kenarlarında çgood enough şıok durmaktadır. Tam çeyizlik modelleri olan kurdele nakışı ile yapılan havlu kenarları, nakış işlemini bitirdikten sonra boncuklarla da süslenerek farklı bir hava yaratılması sağlanmaktadır. Havluya uygulanan farklı desenler ve kalın tül kurdele kullanılan havlular ister günlüokay hayatınızda isterse çeyizinizde kullanabileceğiniz havlular arasında yerini almaktadır. Kurdelelerin çiçek şeklinde yapıldığı ve pullarla süslendiği havlular da oldukça güzel görünmektedir ve bayanların ilgisini çekmektedir. Bir bayanın çeyizinde havlular ve yazmalar çeyizlerin olmazsa olmazları arasında yerini her daim korumaktadır.

Özellikle saten beyaz kurdele ile yapılmış çiçek simlerle işlenen yeşil saplar ve yapraklar havluda çgood enough güzel görünmektedir. Aynı zamanda sarı pullar ve sarı boncukların bordo kurdele ile işlendiği havlular güzel bir dizayn ortaya çıkarmaktadır. Somon renkli bir havluyu düşünün ve sonbahar renklerinin ele alındığı kurdelelerle süslenmiş olması da çadequate şıokay durmaktadır. Okayırmızı bir havlu aldığınız zaman mini bir dal üzerine yapılmış kurdele nakışı işleme günlüok yaşamınızda hoş bir hava yaratır ve kullanırken de zevkle kullanırsınız.

Mini boncuklarla süslenmiş olan oküpe çiçeğinin işlendiği ve tül kurdele kullanılan havlu da çgood enough şıok bir variation ortaya çıkarmaktadır. Kendisinden desenli bir havlu aldığınız zaman ona şıokay bir kurdele nakışı işlediğiniz zaman harika bir tasarım ortaya çıkabilir. Aynı zamanda havlularınızın kenarına şıok bir dantel örebilirsiniz.

Birbirinden şıokay dantelli havlu kenarı modellerini genç okızlarımız çeyizlerinde götürebileceği gibi günlüok yaşantımızda da banyolarınızda kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel ve şıokay olan havlu kenarı modellerini ve onlara yapılan kurdele nakışı modelleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Dantelli Havlu Kenarı Modelleri

Konu İle İlgili Kelimeler: dantel havlu kenarları, dantel havlu kenari, dantel havlu kenarları örnekleri, dantel havlu kenarı modelleri, havlu kenarları modelleri2 Yorum Yapılmış »

  • songül dursun demiş ki:

    tavuklu olan çok şirinmiş

  • emre işcanlı demiş ki:

    süper olmuş emeginize saglık

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

آپلود عکس
Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası