Dantel Örnekleri

Dantel Örnekleri
2013 yeni moda dantel örnekleri, şömen tablo dantel örnekleri, vitrin dantel örnekleri ve en güzel dantel modellerini sitemizde bulunan resim galerisinden inceleyebilirsiniz…

Hanımlar dantel modelleri söz konusu olduğu zaman işin içinden çıkamıyorlar. Meğer ne kadar çok dantel örnekleri varmış. Bizim gelenek ve göreneklerimizde büyük yer edinen dantelleri hanımlar, konsol örtüsü olarak gümüşlükler de vitrin takımlarında ve daha birçok yerde kullanmasının yanında hepsine yakışacak olan bu örtüler, sizlerin en sık ördüğü dantel modelleri arasında yer almaktadır. Motifli olan dantel örnekleri hemen her bayanında bildiği gibi diğer dantel iplerinden dantel modelleri gibi örülmektedir. Tek farkları motif motif örülüp birleştirilmesinden kaynaklanmaktadır. El işine yatkın olan her hanımın kolaylıkla yapacağı örneklerden özellikle halkalı olan dantel örnekleri çok şık durmaktadır.

Mobilyaların olmazsa olmazları arasında yer alan dantel örtüleri, her daim kendisini koruyan örnekleri ile yeni neslin pek ilgisi kalmadığı düşünülse de annelerimizin kızların çeyizlerinde dantel olmazsa olmaz düşüncelerinden hareketle her eşya için olmasa da ayrı ayrı dantel örtüler örüp çeyiz sandığına koymasından gelmektedir. Kullanıldığı yere göre farklı bir şıklık yaratacak olan tv üniteleri ve modern mobilyalar için pek uyumlu olmayan dantel modelleri, vitrinler, sehpalar ve masalar için kullanım açısından farklı bir şıklık yaratmaktadır. Dantel örtülerini birçok mobilyada ahşap eşyalar, masa ve sehpalar üzerinde kullanabileceğimiz dantel örtüleri renkli iplerle boncuklarla ve pullarla süsleyip de farklı bir tarz oluşturularak kullanılabilmektedir.

Evlenecek genç kızların, nişanlı olan kızların dikkatini çekecek olan ve çeyizlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan dantel örnekleri, evinizde şıklığı yakalamanız açısından ve evinize gelecek olan konuklarınızın hayran bakışları arasında kalmanız açısından önemlidir. Yeni model dantel örtülerini çeyiz sandığınıza ekleyip çeyizlerinizde şıklığı yakalayabilirsiniz. Yuvarlak kare ya da motifli olarak örülmüş dantel örtülerden zevkinize ve dekorasyonunuza uygun olan tercih edip, bir an önce yapmaya başlayabilirsiniz. Modern zamanda çeyiz ne kadar önemini yitirmiş de olsa Türk gelenek ve göreneklerinde genç kızların çeyizleri önemli bir yer tutmaktadır. Evlenecek olan genç kızların çeyiz sandığı olmazsa olmazlar arasındadır. Sandığın en gözde olan ürünleri arasında ise tabiî ki danteller gelmektedir. Renklisinden sadesine, yuvarlağından karesine kadar çok çeşitli dantel örneklerini bulabilirsiniz. Yatak odalarınızda, evlerinizin salonunda vitrinlerinizde ve sehpalarınızda kullanacağınız dantel örtüler çok güzel ve şık duracaktır. El işine meraklı olan hanımlar için son derece kolay ve zevkli olan dantel örtüler, aynı zamanda çok da gösterişli duracaktır. Klasik olan dantel örtülerinin yanında farklı tarzlar, değişik motifler eklenerek de dantel örnekleri oluşturabilirsiniz. Klasik düz dantellerin yerini desenli danteller almıştır. Siz de çeyizinizi bu farklı desenli dantel örneklerinden örmeye başlayın.

Birbirinden şık ve otantik ortam yaratacak olan dantel örnekleri ile şimdiden hepinize kolay gelsin. Yeni evlenecek olan hanımlara şimdiden mutluluklar dileriz. Birbirinden güzel dantel örneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Dantel Örnekleri Resim Galerisi

23 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 1.048 kez görüntülendi.
Dantel Örnekleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. azizeyüksel diyor ki:

    gerçekten çok güzel dantel örneklerinizi çok beğeniyorum hepsi birbirinden güzeller. teşekkürler

  2. azizeyüksel diyor ki:

    iyiki internet varmış.çünkü herşeyi görebiliyoruz.bu örnekleri çok bğendim.

Sayfa başına git