Dantel Örnekleri 2014

Birbirinden güzel ve ilgi çekici dantel örnekleri. El emeği göz nuru dantel modellerinden en güzel örnekler…

Ev hanımlarının zamanlarını geçirmek için el emeği göz nuru olarak yaptıkları ve zamanlarının büyük bir kısmını harcadıkları dantel örnekleri yeni sezonda da farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de bayanların ilgisini çeken dantel örnekleri yeni sezonda farklı modeller ile oldukça beğenilmektedir. Renk seçenekleri ve farklı işleme modelleri ile yeni sezonda dantel örneklerini beğeneceğinizi umuyoruz. Sizlerinde bu konuda fikir sahibi olmanız açısından sizlere tavsiye edeceğimiz en yeni ve en şık dantel örneklerini sizler için seçtik.

Bayanlar dantel örnekleri konusunda daha çok klasik olan tasarımlara yönelmektedir. Fazla ilgi çekici olmayan ancak yapılması kolay olan modellerin yanında farklı dantel örneklerine de yoğunlaşmanızı tavsiye ediyoruz. Hanımlar yeni sezonda beyaz rengin dışında kırmızı ve siyah ipliklerden olan modelleri seçmeye özen göstermektedir. Bu tasarımlarda da daha çok çiçekli desenlerin ön olanda olduğunu söyleyebiliriz. Bayanlar yeni sezonda bu farklı tasarımları tercih etmekle birlikte tek renk yerine iki renkten oluşan dantel örneklerini de tercih etmektedir. Dantel örneklerinde siyah ve beyaz tonlarından oluşan dantel örnekleri yeni sezonda bayanlara hitap etmekle birlikte bu modellere de yoğunlaşmanız açısından tavsiye edilen modeller arasında yer almaktadır. Daha çok bayanların yemek masaları için tercih edeceği dantel örneklerinden en şık dantel örneklerini sitemizin resim galerisinden incelemenizi öneririz.

Bayanların el emeği göz nuru olarak adlandırdıkları ve evleriniz için hoş dokunuşlar sergilemek adına yapacağınız en şık dantel örnekleri ile karşınızdayız. Dantel örnekleri 2014 yeni sezonda da sizlerle. Hanımlara şimdiden kolay gelsin diyoruz.

21 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 403 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git