Dantel Masa Örtüsü Modelleri

Dantel Masa Örtüsü Modelleri
En güzel ve en yeni dantel masa örtüsü örneklerini sayfamızda bulunan resim galerimizde ve video slayt gösterimizde izleyebilirsiniz…

Evimiz bizim için değerlidir ve evimiz gelen misafirlerle şenlenmektedir. Yorucu bir günün ardından özellikle akşam yemeklerinde tüm aile bireylerinin masa başında toplanması ve günün yorgunluğunun atıldığı en güzel zaman dilimlerindendir. Kimi zaman insanları hüzünlendiren kimi zaman mutlu eden ve güldüren o zamanlar masa başında geçerek, insanların birbirine kenetlendiği dakikalardan sayılmaktadır. İnsan kendi evine gelen akrabaları, arkadaşları ve sevdikleriyle huzurlu ve mutlu olmaktadır. Sevgi dolu yemeklerin görkemli bir şekilde misafirlere takdim edildiği masalarda en çok dikkat edilen unsurlardan birisi de masa örtüleridir.

Evine itina gösteren bayanların yemeklerin sunumu nasıl önemliyse masa örtülerinin de o kadar önemli olduğunu bilmesi gerekmektedir. Masa örtülerinde o kadar çok dikkat çekici modeller vardır ki insanlar el emeği göz nuru olarak yapmaktan çok hazır olan modellere yönelmektedir. Evlerinizde özel bir hava estiren masa örtüleri ve peçeteleri yemekleriniz kadar önemli ve özeldir. Eskiden hep aynı model masa örtüleri bulunurdu. Günümüzde ise kıyafetler gibi çeşitli olan masalar ve masa örtüleri de bulunmaktadır.

Özellikle yaz dönemlerinde bahçe masalarını ve balkonları rengârenk olarak süsleyen masa örtüsü modelleri, sonbahar dönemlerinde daha çok keten özellikleri ile dikkat çekmektedir. Evlerimizde ise daha çok pamuk masa örtüleri kullanılmaktadır. Lezzetli yemeklerin yendiği sofralarımızda masa örtüleri de çok şık modelleri ile dikkat çekmektedir.

Elinden dantel ve tığ işi gelen hanımlar zevkle özellikle genç kızlarının çeyizlerinde kullanması için birbirinden şık ve farklı motiflerde dantel masa örtüleri gerçekleştirmektedir. Hazır alınmış olan masa örtüleri bu örtülerin yerini kesinlikle tutamaz. Eve farklı bir hava ve atmosfer getiren bu örtüler çok şık durmaktadır. Özellikle kırmızı güllerin yer aldığı masa örtüleri çay masaları için oldukça idealdir. Salonlarınıza uygun olarak daha çok krem ve beyaz renklerinin tercih edildiği modeller evinizde çok şık duracaktır. Evinizde kırmızı rengini mobilyalarınızda kullanmışsanız ona uygun olarak kırmızının hâkim olduğu örtünüz her mevsim tercih edeceğiniz bir üründür. Sade yemek masalarında daha çok bej tonlarının tercih edildiğini görüyoruz.

Sitemizin resim galerisinden masa örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz. İster kendiniz kullanın, isterseniz kızınızın çeyizinde kullanılsın. Evinize şıklık, zarafet getiren en güzel masa örtüsü modelleri ile sizlerleyiz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Sağlıcakla kalın.

1 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 313 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git