Çizme Modelleri

Çizme Modelleri
2013 model çizme modelleri, en güzel bayan çizme modelleri, topuklu, topuksuz, hangar, polaris, erbil süel marka çizme modellerini resim galerimizde inceleyebilirsiniz…

Kış mevsiminin yaklaşmasıyla beraber atkı, bere, kazakların dolaplarda yerlerini almasıyla kışlık botlar da ayakkabılıkta yerlerini almaya başladı. Son zamanlarda çizmeler kışlık ayakkabılar arasındaki popülerliğini korumaktadır. Bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini alan çizmeler, çok çeşitli renk ve modellerle bayanların ilgi odağı haline gelmiştir. Aynı zamanda çizmelerin giyilmesinin kolay olması ve bağcıklı olmaması da çizmenin daha cezp edici olmasını ön plana çıkarmaktadır.

Bayanları daha şık, estetik ve zarif gösteren farklı modellerdeki ve renklerdeki çizmeler bayanların tercih sebebi olmaktadır. Pantolon giyen bayanlar dar paçalı pantolon giydikleri zaman üstüne çizme giyebilir ve daha hoş bir hava yaratmaktadır. Boyu uzun olan bayanlar uzun çizme tercih edebilir. Boyu kısa olan bayanlar uzun boylulara oranla daha kısa çizmeler giymelidir ki, kısa boylu gözükmesinler. Aynı zamanda uzun çizmeyle mini etek giymek de uyum açısından son derece hoştur ve bir bayana çok yakışmaktadır.
Çizmeniz ve eteğiniz koyu renkli ise uzun çizme giyebilirsiniz. Açık renk etek ya da çizmeden hoşlanan bayanlar ten rengi çorap ya da giymiş olduğunuz eteğe göre bir çorap tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda sağlığınız açısından da çizmenizin topuğunun yüksekliği ve şekli de önemlidir. Apartman topuk giyen bayanlar ağırlıklarını ayaklarının ön kısmına yüklediği için bir süre sonra tansiyon problemiyle karşılaşmaktadır. Yumurta topuklu çizmeler çizme seçiminde tercih edilebilecek modeller arasında yerini almaktadır. Dolgu topuklu çizmeleri giyen bayanlar daha rahat etmektedir. Dolgu topuk modelli çizmelerde sadece ayağınızın topuk kısmı değil ayağınızın ön tarafı da yükseltildiği için dengeli bir durum söz konusu olmaktadır.

Diz kapağında biten çizme modelleri bu sezonun trendleri arasında yer almaktadır. Çok canlı ve estetik modellerden renklerden oluşan çizmeler bayanların ilgi odağı olmaktadır. Aynı zamanda deri çizmeler de bu senenin tercih edilen modelleri arasındadır. Giymiş olduğunuz elbiseye farklı bir hava katmak için arkadan ve yandan püsküllü olan çizme modellerini de giyebilirsiniz. Dolgu topuklu çizme modelleri ve düztabanlı modeller bayanlar aracılığıyla tercih edilmektedir. Kahverengi ve tonları birbirinden farklı desenlerdeki çizmeler de bu sezon çok satın alınacağa benziyor. Aynı zamanda siyah renkteki çizmeler de klasikliğini korumaktadır. Fermuarlı çizmelerin yerini doğrudan ayağa geçirilen çizmeler almıştır. Eskiden çok moda olan sivri topuklu çizmeler bugünde bayanlar aracılığıyla beğenilmektedir ve tercih edilmektedir. Ama önü sivri olan çizmeler pek beğenilmemektedir onun yerini estetik duran hafif sivri ve yuvarlak olan modeller almıştır.

Leopar desenli çizmeler her zaman için tercih edilen ve her bayana yakışan modeller arasındadır. Üstünüze leopar desenli bir kazak ya da badi giymiş olduğunuz zaman uyumu ve şıklığı da yakalamış olacaksınız. Leopar desenli giysiniz yoksa kahverengi ve tonlarında kıyafetler de tercih edebilirsiniz. Kısa bir elbise giyecekseniz uzun bir çizme tercih ettiğiniz zaman daha şık duracaktır ve uyum yakalamış olacaksınız.
Birbirinden şık, estetik ve zarafetin simgesi olan çizme modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Çizme Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git