Bolero Modelleri

Bolero Modelleri
2013 yeni moda Bolero modelleri, yeni sezon birbirinden güzel Bolero modellerini sitemizde bulunan resim galerisi bölümünde inceleyebilirsiniz…

Bolero bayanların elbiselerinin üzerine giydiği en güzel aksesuarlardan bir tanesidir. Bolerolar elbiseleri daha fazla hoş gösterir ve bayanlara özgü bir şıklık sunar. Çeşit olarak zengin bir içeriğe sahip olan bolerolar gelinlik üzerinde de kullanılmaktadır. Gelinlik dışında genel olarak elbise veya bluzlar üzerine giyilir ve hoş bir görünüm sağlar. Bolero bir bayanı daha asil gösterir ve çok şık bir görüntü oluşturur. Kendine güveni olan bayanların sıkça kullandığı boleroların birçok çeşidi vardır. Önemli olan elbisemizin rengine ve modeline göre en güzel bolero çeşidini belirlemek ve giymek.

Bebekler ve çocuklar içinde örgü bolero modellerini örebilir veya hazır şekilde satın alabilirsiniz. Örmeyi seven bayanlar için bolero örmek pek zor sayılmaz. Zaten küçük bir aksesuar olduğu için bayanlar tarafınca ilk tercih edilen giysi türüdür. Çocuklar için genelde tüylü bolero modelleri tercih edilmektedir. Bunların dışında yine moher karışımlı ve saçaklı, yünlü el örgü ipliğinden yapılan hoş bolero çeşitleri vardır. Tüm bunları yapabilmek için bir şiş ve bir de tığ işinizi görebilir.

Televizyonda yayınlanan “Deryalı Günler” adlı programda Derya Baykal örnek bir bolero çeşidi hazırlamıştı. Yeşil renkte olan bu bolero örneğini programı izleyen bayanlar hatırlayacaktır. Bu programda zaten giyim ve moda üzerine birçok paylaşım yapılmaktadır ve izlemeyen bayanlara mutlaka izlemeleri gerektiğini de hatırlatmadan geçemeyeğiz.

Bolero hakkında sizlere özet bilgiler sunmaya çalıştık. Aşağıda bulunan resim galerisi bölümümüzden örnek bolero çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bolero Modelleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git