Bim İş Başvurusu

Bim İş Başvurusu
Bim marketlerine iş başvurusu yapmanız için gerekli olan şartlar ve online başvuru formu yapabileceğiniz adres yer almaktadır…

1995 yılında kurulan ve ilk yıl 21 mağaza açan BİM zamanla Türkiye’nin en büyük marketler zincirini kurmayı başarmıştır. Hemen hemen her ilde Bim mağazalarını görmek mümkün. Durum böyle olunca da birçok kişiye iş imkanı doğuyor. Bizlerde yazımızda bu iş imkanlarını ele aldık ve Bim marketlerine nasıl başvuru yapacağınız hakkında sizlere bilgiler sunacağız. Ama öncelikle sizlere Bim marketler hakkında bazı bilgiler sunmak istiyoruz. Sonuçta çalışacağınız yer hakkında bazı bilgileri bilmeniz gerekir.

Bim marketlerin amacı tüketiciye en ucuz ve uygun fiyata ürünleri satmaktır. Temel gıda ve tüketim malzemelerini en ucuz şekilde tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Bim marketler en büyük ilkesi de ürünleri en uygun fiyata tüketiciye sunmaktır. Türkiye’de yıldan yıla artan Bim marketler artık her ilde bulunmaktadır.

Bim marketlerinin sayısı devamlı artması sonucunda iş imkanları da doğmaktadır ve bu sayede ekonomiye katkı sağlamaktadır. Bim marketleri toplamda 20 binden fazla personel işe almıştır ve birçok kişiye iş imkanı sağlamıştır.

Bim mağazalarında veya ofislerinde çalışacak kişilerin en az liseyi bitirmiş olmaları gerekmektedir. Erkeklerin askerlik vazifesini tamamlamış olmaları gerekiyor. Bim mağazaları ve ofisleri dışında depo veya taşıma işlerinde çalışacak kişilerinde yine en az lise mezunu olması gerekiyor. Bim mağazalarında çalışmak için aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak il / ilçe seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmek için öncelikle Bim web sitesine üye olmanız gerekiyor. Bir kere üye olduğunuzda zaten avantajlı bir pozisyona geçiyorsunuz ve kullanıcı adı, şifreniz ile devamlı siteye girerek başvurunuzu kontrol edebiliyor veya tekrardan yeni başvuru yapabiliyorsunuz. Böylece başvuru işlemleri daha sağlıklı ve özenli bir biçimde incelenmiş oluyor.

Bim online iş başvurusu gerçekleştirmek için ; Başvuru Linki

Bim İş Başvurusu Konusuna 13 Yorum Yapıldı
 1. dursune salğın diyor ki:

  kasiyer olarak basvuuryorum

 2. UĞUR DEMİRCİ diyor ki:

  bimde çalışmayı istiyorum ORDULUYUM LİSE MEZUNUYUM istanbul/sultanbeylinde mevkindeyim alırsanır çok sevinirim numaram 0545552**** hemen başlarım istediğiniz zaman araya bilirsiniz bu mesajı alan arkadaşlara saygılar!

 3. UFUK ALKAN diyor ki:

  İlkokul mezunuyum 1952 Samsun doğumluyum. 0506736**** telefonum Kuşadası’nda ikamet etmekteyim ve sigortamı doldurmak için çalışmak istiyorum.

 4. ÖZLEM DEMİRKAN diyor ki:

  merabalar ..BENIM DAHA ÖNCEDEN A.101 TECRUBEMDE VAR PENDK KAYNARCA DA OTURUYORUM .LİSE MEZUNUYUM .UYGUN GÖRÜRSENIZ SİZİNLE CALİSMAK İSTİYORUM .TEL.0536917****

 5. BÜNYAMİN ŞAHİN diyor ki:

  MERHABALAR… BEN DAHA ÖNCE KENDİ İŞ YERİM VARDI SARKUTERİ SATIŞ ELAMANLIGI BELGESİ VAR. K.MARAŞ MERKEZ OTURUYORUM. LİSE MEZUNUYUM.UYGUN GÖRÜRSENIZ SİZİNLE CALİSMAK İSTİYORUM .TEL.0538820****

 6. davut kaya diyor ki:

  merhabalar 2003-2010 arasi kendi işyerımizde tüm işlerinde çaliştim 0536073****

 7. kenan kılıç diyor ki:

  MRH LİSE MEZUNUYUM DAHA ÖNCE SENE BOYUNCA OPET KURUÇEŞMEDE KASİYERLİK VE SATIN ALMAYA BAKTIM BİM DE CALIŞMAK İSTİYORUM İSTANBUL BAHÇELİEVLERDE OTURUYORUM CEP 0544 561 ****

 8. dilek innice diyor ki:

  ben dilek niğdede yaşıyorum bimde calısmak istiyorum

 9. BURCU ÖZER diyor ki:

  tokatta merkezde ikamet ediyorum BIMde 5 yıllık kasiyer reyoon deneyimim var BIMde çalışmak istiyorum

 10. BURCU ÖZER diyor ki:

  TOKATTA MERKEZDE İKAMET EDİYORUM 5 YILLIK KASİYER VE REYON TECRUBEM VAR BİM DE ÇALIŞMAK İSTİYORUM….

 11. sıdıka ışıkdemir diyor ki:

  merhaba 10:02:1970 burdur doğumluyum bursada ikamet ediyorum Necatibey kız meslek lisesi mezunuyum,6 yıl halk eğitim merkezinde batik el sanatları öğretmenliği yaptım,Üçelelemek havlu fabrikası ve eks velare tekstil fabrikalarında atölye planlama şefliği görevlerinde bulundum ,bursa tekstil dergisinde pazarlama ve halkla ilişkiler bölümünde görev aldım,daha sonrada bursa eğitimciler derneği lokalinde yönetici olarak mutfak ve restoran bölümünde çalıştım enson olarak Ertuğrul kent Özhan markette şarküteri bölümünde çalıştım 14:07:2013 tarihinde işten ayrıldım, şuan sizlerin marketinizde kasiyer,şarküteri yada uygun gördüğünüz herhangi bir bölümünüzde sizlerin arasında olmak istiyorum ekip çalışmasını birlik ve berberlik içinde bim marketler zincirlerini en iyyerlerde olması için benide aranıza alırsanız memnun olurum.

 12. yeşim akcan diyor ki:

  ankara etimesgutta oturuyorum çalışmak istiyorum market olarak tecrubem yok ama işe ve sigprtaya ihtiyacım var

 13. serpil çökel diyor ki:

  merhaba 11.14.1986 doğumluyum samsunda ikamet ediyorum ortaokul mezunuyum bu işe ihtiyacım var herhangi bir bölümünüzde sizlerin arasında olmak istiyorum ekip çalışmasını birlik ve berberlik içinde bim marketler zincirlerini en iyi yerlerde olması için benide aranıza alırsanız memnun olurum.

Sayfa başına git