Bellona Portmanto

Bellona Portmanto
Bellona portmanto modelleri, Bellona ayakkabılık modelleri, Bellona askılık modelleri ve birbirinden güzel portmanto modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

Ayakkabılık ve askılık olarak da kullanacağınız portmantolar, çeşitli ebatlarda ve renklerle sizlere sunulmuştur. Birbirinden güzel ve kullanışlı olan Bellona portmantolar evinizin girişinde kullanacağınız çeşitli eşyalarınızı da asacağınız yerdir. Portmanto çeşitlerini ve fiyatlarını sizler için derledik. Fiyatlarda eylül ayı baz olarak alınmıştır.

Bellona Portmanto Modelleri
Bellona Casalis Portmanto Modeli
Krem ve ceviz tonlarında dekore edilmiş, iki sürgü kapak yüzeyinde ayna bulunan, şık bir takımdır. Eylül ayı itibariyle fiyatı 1.134.60 TL’dir.

Bellona Monet Portmanto Modeli
Monet serisinin bir ürünü olan, beyazında kullanıldığı bir takımdır. Çekmece, askılık ve depolama ünitelerinin de bulunduğu yerdir. Fiyatı 709,20 TL’dir.

Bellona Bolivya Portmanto Modeli
Krem ve kahverenginin bir arada kullanıldığı, son derece şık ve geniş olan, aynalı bir portmantodur. Fiyatı 1.505 TL’dir.

Bellona Lifos Portmanto Modeli
Kahverenginin eşsiz uyumunu yansıtan, bir cephesi aynalı olan basit şekilde dizayn edilmiş bir tasarımdır. Fiyatı 684 TL’dir.

Bellona Nova Portmanto Modeli
Açık kahverengi tonlarında dizayn edilmiş, bir kapağı aynalı ve bir tarafı kapaklı olan şık bir portmantodur. Fiyatı 704 TL’dir.

Bellona İmaj Portmanto Modeli
Kapalı ünitesi, askılık ünitesi ve ayakkabılık ünitesi bulunan, ceviz siyah ve ceviz beyaz renklerinin kullanıldığı, dayanıklı ve kolay temizlenebilir bir modeldir. Fiyatı 1.200 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git