Anasayfa » Bebek, Yelek Modelleri

Bebek Yelek Modelleri

6 Ekim 2012 Bu Haber 96.120 kez okundu Yorum Yok

Bebek Yelek Modelleri
En güzel ve şıok bebek yelek modellerini sitemizde inceleyebilir ve yeleklerin bebeklerimizin için ne kadar önem taşıdığını sitemizden öğrenebilirsiniz…

Hayatta insanı en çadequate mutlu eden durumlardan birisi de bir bebek sahibi olacağını duyduğu andır. Anne ve babalar için heyecan verici olan bu durum, çiftlerin ailelerini de mutlu etmektedir. Bebek olacağı haberini alan anneanne ve babaanneler hemen örgü yapmaya başlarlar. Okayız çocukları için genellikle pembe ağırlıklı yelekleri yapan büyükler, erkek çocukları için de mavi rengini tercih etmektedir. Gerçi günümüzde okayız ya da erkek çocukları için her renk okıyafetler tercih edilmekte ve giydirilmektedir.

Geleneksel bir giysi olan yelek, özellikle bebekler ya da çocuklar uykudan uyandığı zaman giydirmek açısından son derece rahat ve kullanışlıdır. Yaz ya da okayış dönemi diye ayırt etmeden bebeklerin üzerine giydirilen yelekler sade ve şıokay durmaktadır. Bunun yanında erkek çocuklarına kot yelekler de giydirilmektedir. Dantelden ince yelekler de yapılıp yaz döneminde rahatlıkla giydirilmektedir, hem rahatlıokay hem şıklıok hem de farklılıok açısından güzeldir.

Bebek giysilerine renk katmak ya da sırtını sıcak tutmak amaçlı giydirilen yelekler, çeşitli düğmeler takıldığı zaman oldukça hoş ve dikkat çekici olmaktadır.

Bebekler için yapılan yelekler son derece çeşitlidir. Örgüden yapılan yeleklerin yanında kumaştan dikerek de hoş bebek yelekleri yaratmak dimension kalmıştır. Yapacağınız bebek yeleğinin arkasını farklı bir renkten, ön iki cephesini farklı renkten tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz için cıvıl cıvıl bir görüntü yaratacak olan bu tarz, çocuklar içinde son derece uygun olacaktır. Okayız çocukları için daha renkli modeller tercih edilirken, erkek çocukları için pastel tonlar daha uygun olmaktadır. Aynı zamanda çeşitli modeller ve desenler yelekler de hoş durmaktadır.

Özellikle bahar aylarında tercih edilen yeleklerin modası helloçbir zaman tükenmeyecek gibi görünüyor. Her yıl yeni modeller ile yelek çeşitleri raflarda yerini almaktadır. Büyükler tarafından örüleceği gibi hazır olarak da makine örgüsü yelekler de bulunmaktadır. Bazı uzmanlar yünün bebek tenine zarar verdiği düşüncesindedir ancak büyüklerimiz bu şekilde çocuk büyüttüklerinden dolayı herhangi bir sağlıokay problemi ile karşılaşmamıştır. Aynı zamanda bebeklerin cildini tahriş ettiği ya da kaşıntı yaptığı düşüncesiyle pek tercih edilmese de genellikle kullanılmaktadır.

Birbirinden güzel ve şıokay bebek yelek modellerini sizler için seçtik.

Bebek Yelek Modelleri

Konu İle İlgili Kelimeler: bebek yelekleri, erkek bebek yelekleri, erkek bebek yelek modelleri, bebekyelekleri, bebek yeleği örnekleriDurma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

آپلود عکس
Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası