Bebek Battaniye Modelleri

Bebek Battaniye Modelleri
Bebek Battaniye Modelleri, örgü bebek battaniyesi modelleri, yün bebek battaniyesi modelleri, pamuklu bebek battaniyesi modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

Battaniye, soğuk kış gecelerinde kullanılan ve bebeğinizi sıcacık tutan kalınca bir örtüdür. Bazen yorganın üstüne bazen de yorganın içine bebeğinizi ısıtması için örtersiniz. Kimi geceler tek başına kullanmak yeterliyken, kimi zaman yeterli olmayabilir.

Çok çeşitli battaniyeler vardır. Hazır battaniyeler, örgü battaniyeler, yün battaniyeler, pamuklu battaniyeler, bebek battaniyeleri, ince battaniyeler gibi. Eskiden insanlar sobalı evlerde otururken elektrikli battaniyeleri çok kullanırdı. Günümüzde eskisi kadar kullanılmamaktadır. Yumuşaklığı ile sizleri rahat ettiren battaniye pamuklu battaniyelerdir. Onun pamukluluğu ve yumuşaklığı ile sıcacık ve rahat bir uyku çekmek mümkündür.

Kış aylarında pamuklu battaniyeler kullanılırken, yaz ayları için ideal olan battaniye ince battaniyelerdir. Yaz aylarında yorgan kullanılmadığı için ince battaniyeler insanı terletmediğinden dolayı daha rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Aynı zamanda ince ve hafif olması sebebiyle bizi serin tutacağı gibi yaz mevsimi için özel olarak tasarlanmış ince battaniye modelleri de piyasa da bulunmaktadır.

Örgü ile yapılan battaniyeler oldukça hoş durmaktadır. Kimi zaman büyüklerimiz aracılığı ile yapılmış olan bu battaniyeler, çeşitli motifleri ve farklı tarzlarıyla oldukça dikkat çekmektedir. El emeği olması yanında onun ayrı bir güzelliği vardır. Çocuklara örülen battaniyeler kısa ve dar olması sebebiyle daha kolay bir şekilde bitmektedir. Emekten ve zamandan tasarruf açısından çocuk battaniyeleri daha uygundur. Aynı zamanda sizin örmenize gerek kalmadan hazır olan örgü battaniyeler de bulunmaktadır. Çeşitli markalar tarafınca hazırlanmış olan örgü battaniyeler çeşitli renkleri ve modelleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İsterseniz rengârenk isterseniz tek renk olarak hazırlanmış olan bu battaniyeler çok tercih edilmektedir.

Bebek battaniyelerinin ayrı bir sevimliliği ve tatlılığı bulunmaktadır. İsterseniz kendiniz bir battaniye tasarlayabilirsiniz, isterseniz hazır battaniyelerden seçim yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise yumuşacık ve hafif olmasıdır. Aynı zamanda bebeğiniz için organik battaniyeler de alabilirsiniz. Kimyasal içermeyen ve beyaz renk olan battaniyeler de çok satılmaktadır.

İster hafif ister çiçekli ister pamuklu isterseniz desenli olmak üzere çok çeşitli bebek battaniyelerini bulmanız mümkündür. Aynı zamanda gün geçtikçe daha farklı daha güzel çeşitler karşımıza çıkmaktadır. Modayı takip eden herkes en güzel bebek battaniyesini uygun fiyata bulabilir.

Bebeğiniz için en güzel, en kullanışlı, yumuşacık ve hafif olan battaniyeleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bebek Battaniye Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git