Bayan Kaban Modelleri

Bayan Kaban Modelleri
2013 yılına özel en güzel bayan kaban modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Modeller dışında bayan kaban modelleri fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz…

Yaz aylarının geride kalması ile artık bayanlar gelen soğuk günler için kabanlarını hazırlamaya başladılar. Kabanı eskiyen veya olmayan bayanlar ise en şık ve en güzel modeli araştırarak alma konusunda erkeklere göre çok daha iyidirler ve bu konuda hassastırlar. Bugün bayanlara özel kaban modellerini tanıtmaya çalışacağız. Hatırlayacağınız gibi önceki yazımızda erkek kaban modelleri hakkında bilgilendirme yapmıştık ve en güzel modelleri resim galerimizde tanıtmaya çalışmıştık.

Yaz aylarında bayanların çok daha kolay bir şekilde giyinmeleri ve kıyafet seçimlerinde çok fazla seçeneğe sahip olmaları açısından fazla bir sorun ortada yoktur ancak kış aylarında birçok kıyafet gerekebilir. Bu kıyafetlerden bazıları eldivenler, atkı, bere, ceket ve kaban gibi kış ayına özel giysileri örnek gösterebiliriz. Kış aylarında kıyafet seçimlerinin fazla olması ve seçeneklerimizin kısıtlı olması belki de şıklığımıza gölge düşürebilir. İşte bunu düşünen dev giyim firmaları birbirinden güzel kışlık kıyafetler üreterek bu karanlık ve soğuk mevsimde de bayanları şık ve hoş gösterme amacındalar. Birbirinden şık kaban modelleri üreten bu firmalar adeta birbirleriyle yarışmakta ve bu durumda tabii ki müşterilerini mutlu etmekte.

Bu yılın en moda kaban renkleri lacivert ve bordo olduğunu söylemekte fayda var. Renklere takılan veya modayı takip eden bayanların bu renk tonlarında kabanlar almasını tavsiye ediyoruz. Ancak bana her renk yakışır diyen veya elbiselerime göre renk seçmek istiyorum bayanlara da yüzde yüz haklı olduklarını belirtelim.

Yine bu yıl en fazla tercih edilen kaban türlerine geçecek olursa bayan kaşe kaban modelleri, bayan mont kaban modelleri, Adil Işık bayan kaban modelleri, bayan deri kaban modelleri, bayan manto kaban modelleri, koton bayan kaban modellerini örnek gösterebiliriz. Bu yılın en fazla aranan kaban modelleri de bu şekildedir.

Bu yılın bayan kaban fiyatlarına bakacak olursak 70 TL ile 300 TL arasında fiyatlarda oynama olduğu görülüyor. Kesenize uygun kaban modelini seçerken kalitesine de dikkat etmeniz gerektiğini belirtelim. Alacağınız kabanlar sizi kış aylarında sıcak tutmalı ve yırtılma, yıpranma gibi sorunlara karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bu kış aldığınız kaban modelini belki de seneye de giyebilirsiniz, o yüzden seçim yapmadan önce kaban özelliklerine dikkat etmenizde fayda var.

Sizler için internet üzerinden seçtiğimiz ve hoşumuza giden en şık kaban modellerini alt bölümde bulunan resim galerimizde tanıtıyoruz.

Bayan Kaban Modelleri Resim Galerisi

Etiketler:

Bayan Kaban Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. gülay özden diyor ki:

    Ben normalde çok kalın kabanları sevmiyorum ancak bu seneki kaşe kaban modelleri çok şık. Özellikle bu modeli çok beğendim ve hemen aldım :)

    modaliva.com/pinfo.asp?pid=244

Sayfa başına git