Anasayfa » Giyim

Bayan Atkı Modelleri

9 Aralık 2012 Bu Haber 24.957 kez okundu Yorum Yok

Bayan Atkı Modelleri
Kış aylarına yeni girmiş bulunuyoruz ve sizin için çok şık olan atkı modellerini bu aylarda kullanmanızı öneriyoruz. Koza iple örülen atkı modellerini tavsiye ederiz. Bayanlar için özellikle koza ip, dut ip ya da ponponlu ip olarak bilinen iplerden atkılar örülebilmektedir. Bu iplerle örülen ve koza şeklinde duran ponpon görünümü şeklini alan bu iplerle çok güzel ve çok şık duran atkı örebilirsiniz. Renk renk ve çeşit örülmüş bu koza ipten yapılan atkı örnekleri bu sene bayanların en çok kullandığı modeller arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda kıyafetlerinizin üzerinde çok hoş duracak olan bu atkı modelleri, kış aylarının vazgeçilmez aksesuarları arasında da yerini korumaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bayanlar tarafından moda halini alan farklı atkı ve şal modellerini çok beğeneceksiniz. Kış aylarında şal olsun atkı olsun bayanlar tarafından kullanılan bu aksesuarlar, soğuk havalardan korunmamız içinde çok önemli giysiler arasında yer almaktadır.

Bayanlar sadece süslü olmak için atkı ya da şal kullanmazlar. İster hazır alın isterseniz kendiniz örebilirsiniz. Örgü örmek bayan için başladıktan sonra vazgeçilmeyen bir uğraştır. Hele ki, ördükleriniz kendi üzerinizde çocuklarınızın üzeride görülüp beğenildikten sonra insanın hoşuna gitmektedir ve zevkle örmektedir. Kış günlerinde soğuktan korunmak için vazgeçilmez bir aksesuar olan atkı modelleri, aynı zamanda yaratıcılığında bir eseridir. Seçmiş olduğunuz renkler de önemlidir. Kabanınıza uygun renkleri seçerseniz her daim kullanabilirsiniz. El örgüsü olarak haraşo ve saç örgü modelleri de önemli yer tutmaktadır. Değişen modaya ayak uydurmak açısından püsküllü atkı modellerini de deneyebilirsiniz. Özellikle kalın ip ve kalın şişlerle yapılacak olan atkı modelleri, şıklığınıza şıklık katacaktır. Spor kıyafetlerinizle kullanabilmeniz için saç örgüsü, klasik kıyafetlerinizle uyum sağlaması açısından haraşo, lastik ya da düz örgü tekniğiyle yapılan atkı modellerini deneyebilirsiniz. Aynı zamanda örgü içerisinde geometrik desenler de atkılara ayrı bir hava verecektir.

İster el emeği göz nuru olsun, isterseniz hazır makine örgüsü olsun soğuktan korunmak amacıyla aldığımız atkıların ve berelerin, kabanınıza uyumu da önemlidir. Hangi renk kaban giyiyorsanız ona uygun olarak kullanacağınız renkleri belirleyin. Kış mevsimlerinde kullanmak zorunda olduğumuz atkı ve bere modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Sizlerle daha önceleri atkı ve bere modellerini paylaşmıştık.

En güzel bayan atkı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Hazır olarak da alacağınız atkıları, kış aylarında kullanabilirsiniz. Sizleri sıcak tutacak olan en güzel atkı modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Hepinize şimdiden iyi alışverişler diliyoruz.

Bayan Atkı Modelleri Resim Galerisi

Konu İle İlgili Kelimeler: bayan atkı modelleri, atki modeli, bayan atkı, atkı modelleri bayan, kadın atkı modelleriÜnlülerin resimleri, hayatları ve en güzel elbise modelleri için kadinsa.net

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası