Ayakkabı Dolabı

Ayakkabı dolabı modelleri örneklerini sayfamızda bulunan resim galerimizde inceleyebilir ve ayakkabı dolapları hakkında bilgiler edinebilirsiniz…

Ayakkabı dolabı dendiği zaman aklınıza portmanto gelmemelidir. Portmantodan ayrı olarak satılan ayakkabı dolapları da bulunmaktadır. Bir misafirliğe gittiğiniz zaman ya da kendi evinize geldiğiniz zaman ayakkabılarınızı çıkardığınız da ilk önce onu koyacak bir yer arayışına girersiniz. Aslında ilk etapta akıllara gelmese de evin en önemli ayrıntılarından sayılmaktadır ayakkabı dolapları. Evinize gelecek olan misafirlerinizi karşılamak için evin giriş bölümü hepimiz için çok önemlidir ve en önemli dekorasyon öğelerinden sayılmaktadır. Günümüzde daha çok yeni evlenen çiftler ya da ayakkabılığı yenilemek isteyenler birçok özelliğin bir arada olduğu portmanto almayı tercih ederler. Portmantoda ayakkabılarınız ve giysileriniz bir arada yer almaktadır. Bu yüzden daha çok tercih edilmektedir. Ancak şimdiler de ise farklı askılıklar ve ayakkabı dolapları ayrı olarak alınarak ilgi görülmeye başlanmıştır. Özellikle insan şeklinde olan askılık modelleri veya altın kaplamalı olan askılık modelleri beğenilerek alınmaktadır.

Askılı modeli dendiği zaman aklımıza daha çok ayaklı askılık modeli gelse de askılık daha çok ceket ve kaban asmak için kullanılmaktadır. Bu ihtiyacınızı portmantolar da karşılamaktadır. Dekorasyon söz konusu olduğu zaman farklılık ve çeşitli tasarımlarla insanları dikkatini çeken farklı ürünler ortaya çıkmaktadır. Özellikle evlerin girişinde kullanacağınız ayakkabı dolabı ile askılıkların uyum içerisinde olması gerekmektedir. Ve bu ikiliyi kullanacağınız yer de önemlidir. Ayakkabı dolabının nerede kullanılacağı önceden ayarlanmalıdır ve yerin büyüklüğüne göre bir model seçilmesi gerekmektedir. Daha çok evlerin giriş kısmında kullanılan bu modeller raf sisteminden oluşan ve kısa dolaplardan oluşmaktadır. Ya da sadece ayakkabı koymak için tasarlanmış olan farklı modeller bulunmaktadır. Dolaplar kapaklı olarak bulunmaktadır ve raf sisteminden oluşmaktadır. Son derece kullanışlı olan bu ürünler estetik açıdan da tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Dolaplar farklı ebatlarda bulunmaktadır ve tercihe göre seçim yapabilirsiniz. Özellikle evinizin dar bir girişi varsa birkaç katlı olan dolapları kullanabilirsiniz. Kapaksız olan ve küçük raflardan oluşan ayakkabılıklar da bulunmaktadır.

Ayakkabı dolapları çekmece biçimli de olabilir. Ayakkabınız çoksa duvarınızı raflarla kaplayabilirsiniz ve ayakkabılarınızı o bölüme dizebilirsiniz. Böylece ayakkabılarınızın yıpranması da önlemiş olursunuz. İsteyen o bölüme mobilyasının rengine uygun olarak kapak da yaptırabilmektedir.

Evlerinizde kullanacağınız en güzel ayakkabı dolaplarını sitemizin resim galerisinden inceleyebilirsiniz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Hem kullanışlı hem de ergonomik açından uygun olan en güzel ürünler burada yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git