2014 Pardesü Modelleri

2014 yılında moda olacak en güzel bayan pardesü modellerini sayfamızda inceleyebilirsiniz…

İslami giyime uygun giyinen bayanların tercihi olan tesettür giyim üzerine son yıllarda firmalar bayağı yoğunlaşmıştır. Tesettür giyime uygun olarak giyinen bayanların da modern görünümlü olması açısından vücutlarını tam anlamıyla örten ve daha çok pastel renk tonlarıyla karşımıza çıkan pardesüler her sezon olduğu gibi bu sezonda bayanların ilgisini çekmektedir. İçerisinde bulunduğumuz yaz sezonunda daha çok kapların ve trençkotların hâkim olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bunların süresi bir mevsimliktir. Hanımlarımız bahar ve kış ayları için pardesü modellerine olan ilgilerini artırmaktadır.

En yeni pardesü modellerine baktığımız zaman hanımların çok şık olacağının garantisini sizlere veriyoruz. Daha çok yeni sezon pardesü modellerinde sade ve düz renklerin hâkim olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda modeller açısından baktığımız zamanda belden kemerli modellerin yeni sezonda trendler arasında olduğunu söylemek mümkündür. Oldukça zarif ve şık olan pardesü modellerinde kurdele ve düğme detaylarının olması da öne çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Hoş modellerle ortaya çıkan tasarımcılar yaz ayları için keten ya da pamuktan yapılmış olan modelleri önerirken, kış ayları için de pardesü modellerini sizlere sunmaktadır.

Pardesülerde hanımlar için oldukça canlığının hâkim olduğunu söyleyebiliriz. Kemer kullanımının hâkim olduğu pardesü modellerinde sarı ya da hardal tonlarının, mavinin, yeşilin, pudra renginin ve laciverdin yanında turuncu renginde hanımlar aracılığıyla beğenildiğini söyleyebiliriz. Ayak bileğine kadar uzanan modeller daha çok kış ayları için tercih edilmektedir. Ona yakışan bir başörtüsüyle de kombinleyeceğiniz en yeni 2014 pardesü modelleri ile karşınızdayız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git