2014 Kış Modası

2014 kış modası nedir? 2014 kış modası nasıl olacaktır? 2014 kış modasına uygun en güzel kıyafetler sayfamızda…

2014 yılına merhaba dememize çok az kaldı, 2014 kış modası için bizi neler bekliyor, neler çok rağbet görüyor, nelerse artık tercih edilmiyor. Her kış sezonu olduğu gibi 2014 kış sezonunda da koyu renklere yer veriliyor. Ama bu kış sezonu her kış sezonunda farklı olarak haki yeşil tonlarının daha fazla ilgi gördüğünü görüyoruz. Haki yeşili renginin yanı sıra kahverengi tonları, hardal sarısı, siyah ve gri tonları bu kış sezonunda oldukça tercih edilen renkler arasında olduğunu görüyoruz.

Kış modasının olmazsa olmazları olan şallar ise bu kış sezonunda da popülerliğini koruyor, fakat bu kış sezonunda düz desenli ve tek renk şallar yerine daha karmaşık desenli ve daha renkli şallar tercih ediliyor. Takılan şalla uyumlu renkteki eldivenleri de unutmamak gerekiyor, şalla bütünlük sağlayan eldiven seçimlerinde, geçen kış sezonundaki gibi kısa pamuklu ve şekilli örgü eldivenler yerine bu sene kış sezonunda uzun polyester türde eldivenleri tercih ediyoruz.

2014 kış modası bu kış sezonuna yeni renkli çizmelerle damgasını vurduğunu görüyoruz. Genelde kış sezonlarında tercih ettiğimiz oldukça uzun ve tek renk olan kahverengi ve siyah çizmeler oluyordu, fakat bu kış sezonunda en renkli detay çizmeler olduğunu görüyoruz. En çok ilgi gören hardal sarısı, kırmızı ve yeşil çizmeler olduğunu görüyoruz. Koyu kış havasını bu renkler biraz olsun aydınlatıyor.

20 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 243 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git