Anasayfa » Diğer

12 Haziran 2011 Sandık Seçmen Sorgulama

12 Nisan 2011 Bu Haber 7.041 kez okundu 3 Yorum

011 seçmen sorgulama, 2011 Seçmen Sorgulama sistemi, online Seçmen Sorgulama, oy kullanma yerleri öğren, oyumu nerede kullanacağım, oyumu nereye atacağım yerim neresi öğren, Seçmen Sorgulama sistemi 2011, yeni Seçmen Sorgulama fırsatlar hakkındaki bilgiler.

Seçmen listeleri, bugünden itibaren (18 Mart 2011) muhtarlıklarda askıya çıkarılıyor. Seçmen listelerinden isim sorgusu ise internetten yapılabiliyor özelininde. Yurtdışında yaşayan vatandaşların listesi de YSK’nın sitesinde yayınlanacak.Oy kullanacağınız yeri bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz yenisininde.

İşte 12 Haziran 2011 Seçimleri için sandık seçmen sorgulama ve seçim takvimi:

12 Haziran 2011′de yapılacak milletvekili genel seçiminde kullanılacak seçmen kütüklerindeki bilgilerin güncellenmesi amacıyla muhtarlıklarda bugünden itibaren askıya çıkarılan seçmen listeleri 31 Mart’a kadar askıda kalacak müşteriside. Seçmen listelerinden isim sorgusu ise YSK’nın internet sitesindeki seçmen sorgulama sayfasından yapılabiliyor üniversiteside.

SEÇMEN LİSTESİNDEN İSİM VE ADRESİNİZİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Konu İle İlgili Kelimeler: sandık görevlisi sorgulama, nerede sandık görevlisiyim, ysk sandık görevlisi sorgulama, sandık görevi sorgulama, sandık görevlisi sorgulama 2011Ünlülerin resimleri, hayatları ve en güzel elbise modelleri için kadinsa.net

Etiketler: , , , , , , ,

3 Yorum Yapılmış »

  • ebru tekten demiş ki:

    ben nerede görevli olacağım

  • murat demetgül demiş ki:

    ben gövlimiyim

  • nurgül gündüz demiş ki:

    ben nerde görevliyim

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Bilgicik.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet gibi konuları iletişim bölümümüzden bizlere yazabilirsiniz.
Reklam Gizlilik Politikası